Hotel California Beach

Hotel California Beach laat je volledig thuis voelen. Het vriendelijke personeel staat bekend om de gastvrijheid, waardoor je hier direct kunt beginnen met vakantie vieren. Het traditionele hotel is perfect voor een zonvakantie vol plezier. Het hotel ligt direct aan het strand van Laganas. De strandbedjes en de parasols zijn in het gedeelte van het hotel gratis. De dag begin je met een ontbijtje en het zwembad is lekker om even in af te koelen. De eenvoudige, maar prima kamers beschikken tevens allemaal over een eigen balkon.

Vanaf € 369,00
 
 

Vergelijkbare reizen

Olive Grove Estate

Olive Grove Estate
Sunweb Zomer

Omgeven door olijfgaarden, sinaasappel-, limoen-, en mandarijnbomen en allerlei groene tinten van de natuur. Op deze prachtige secret plek ligt Olive Grove Estate. Een plekje dat voelt als thuis komen en waar je, aan de voet van een groene heuvel, midden in de natuur lijkt te staan. De fluitende vogels lijken dit plekje eveneens zeer goed te te waarderen. Net zoals de meeste gasten hier, want dit gemoedelijke appartementencomplex kent vrijwel alleen maar tevreden gasten. Met open armen wordt je ontvangen door de lieve familie. Eleni, de eigenaresse, laat vol lof de studio aan je zien. Deze is van alle gemakken voorzien, wat een heerlijk plekje! Eleni en haar familie hebben tien studio's gebouwd omdat ze hun familieplekje graag willen delen met andere natuurliefhebbers die houden van een rustig plekje om hun vakantie door te brengen. Nadat je bent uitgerust in de met liefde ingerichte studio kun je direct doorlopen naar het zwembad; eerst even afkoelen! Al lonkt de gezellige poolbar ook om eerst een verse jus d'orange te bestellen. 's Avonds kun je hier overigens feestelijke cocktails proeven; een reden op te proosten! Alweer een zonnige dag... op naar het strand van Tsilivi vandaag? Of liever Tsilivi slenteren door het gezellige centrum met winkeltjes en tavernes? Want de omgeving is hier, net als Olive Grove Estate, omgeven door olijf- en wijngaarden. In de avond is eten bij Restaurant & Bar Micri Acropoli aan te raden voor een heerlijke Griekse maaltijd met fijne streekproducten. En zo fijn dat je daarna gewoon weer terug kunnen lopen naar je eigen, karakteristieke studio?

Vanaf € 359.00 Meer informatie Boek reis

Hotel Sirocco

Hotel Sirocco
Sunweb Zomer

Al jaren is Hotel Sirocco een begrip in het prachtige plaatsje Kalamaki. Hier voel je je na één voet over de drempel al direct thuis. De persoonlijke benadering van het toegewijde personeel maakt je verblijf iets specialer dan je gewend bent. Het hotel, dat alleen toegankelijk is voor volwassenen, biedt veel privacy, zodat je lekker je eigen gang kunt gaan. Je bent hier in een fantastische omgeving, ideaal om te wandelen langs de mooie zandstranden of in de groene natuur.

Vanaf € 369.00 Meer informatie Boek reis

Louis Plagos Beach

Louis Plagos Beach
TUI.nl

Welkom bij Louis Plagos Beach! Lekker wegdromen in de infinity pool en genieten van prachtige vergezichten. Heerlijke gerechten, verzorgde kamers en de uitstekende service zorgen dat je een vakantie ervaart waar je nog lang aan terugdenkt.

Vanaf € 783.00 Meer informatie Boek reis