Hotel California Beach - extra ingekocht
Hotel California Beach laat je volledig thuis voelen. Het vriendelijke personeel staat bekend om de gastvrijheid, waardoor je hier direct kunt beginnen met vakantie vieren. Het traditionele hotel is perfect voor een zonvakantie vol plezier. Het hotel ligt direct aan het strand van Laganas. De strandbedjes en de parasols zijn in het gedeelte van het hotel gratis. De dag begin je met een ontbijtje en het zwembad is lekker om even in af te koelen. De eenvoudige, maar prima kamers beschikken tevens allemaal over een eigen balkon.
Vergelijkbare reizen
Hotel Captains
Hotel Captains is onlangs gerenoveerd en is een populair & geliefde plekje op Zakynthos. Het gezellige plaatsje Argassi ligt dicht in de buurt, terwijl je boven op de heuvel tevens kunt genieten van prachtige uitzichten over Zakynthos-Stad. Het vrolijk gekleurde hotel heeft direct voor de deur een groot zonneterras, waarbij het aangrenzende zwembad je uitnodigt voor een verkoelende duik. Voor de kleintjes is er nog een afgesloten kinderbad en er is een jacuzzi waar je ontspannen kunt bubbelen. Het restaurants serveert dagelijks internationale buffetten en een goed gevuld 7-daags animatieprogramma zorgt voor een flinke dosis vermaak, waaronder Griekse, karaoke en barbecue avonden. Een aanrader voor het hele gezin!
Vanaf € 539.00 | Meer informatie Boek reis |
Kookis Village
Kookis Village in Limni Keri is een mooi resort waar velen voor een zeer goede beoordeling over hadden. Je zal je hier zeer welkom voelen met het vriendelijke en zeer gastvrije personeel. En de locatie is ook erg fijn. Binnen een paar minuten ben je bij het kiezelstrandje of slenter je het centrum in. Of blijf je liever bij je villa met privézwembad of gedeeld zwembad. Ideaal natuurlijk! Na een drankje bij de bar ga je een goede nachtrust tegemoet want de omgeving is lekker rustig. Je vakantie hier zal heerlijk ontspannend zijn.
Vanaf € 409.00 | Meer informatie Boek reis |
App. Atlantis
Appartementen Atlantis is heerlijk rustig gelegen, maar toch ook erg centraal. Zo kun je zowel het strand van Laganas als het bruisende centrum op loopafstand vinden. Handig, want zo sta binnen een mum van tijd midden in de gezelligheid. Het complex is vrij ruim opgezet en heeft een heerlijk zwembad, met voldoende ligbedjes ernaast. De appartementen zelf zijn netjes en warm ingericht en zijn comfortabel te noemen. Met een mini supermarkt om de hoek kun je ook je dagelijkse boodschapjes eenvoudig halen.
Vanaf € 359.00 | Meer informatie Boek reis |