Hotel Palazzo di Zante
Op slechts ca. 150m van het zandstrand verwijderd, via trappen of een lift te bereiken. Zakynthos-stad ligt op ca. 15 km afstand.
Vergelijkbare reizen
Contessa Hotel
Zonvakantie Zakynthos - Contessa Hotel *** Contessa Hotel is gebouwd in een rustige en groene omgeving waar u kunt genieten van een adembenemend mooi uitzicht op zowel de bergen als op zee. Het is een echt familiehotel, waar u kunt genieten van goede voorzieningen en services. Het kustdorpje Argassi ligt fraai aan de voet van het groene Scoposgebergte. Wandelliefhebbers kunnen vanuit Argassi de bergen in. Een prachtig uitzicht over het gehele eiland met olijfboomgaarden en wijngaarden is uw beloning. Het gezellige centrum heeft tal van winkels, restaurants en uitgaansgelegenheden. Het bruisende nachtleven trekt in de zomer dan ook veel inwoners van Zakynthos-Stad, dat op ca. 4 kilometer van Argassi ligt. Een bekende toeristische attractie is de Venetiaanse brug. Wie een levendige badplaats zoekt om relaxed van de Griekse zon te genieten, gaat op vakantie naar Argassi! Boek nu een zonvakantie met verblijf in Contessa Hotel en geniet van zonovergoten dagen aan de grotendeels lange, smalle stranden van Argassi.
| Vanaf € 305.00 | Meer informatie Boek reis |
Zante Maris
Zante Maris ligt op een steenworp afstand van het altijd gezellige Tsilivi. Hier kan je naar hartenlust shoppen, 's avonds nog een afzakkertje nemen in één van de vele barretjes of op je gemak door de straatjes slenteren. Overdag vermaakt iedereen zich prima in en rond het hotel. Of je nou de hele dag met een goed boek op je strandbedje wil liggen of actief meedoet met de aquagym, er is voor ieder wat wils. En helemaal gemakkelijk, je verblijft in Zante Maris op basis van All Inclusive. Kortom, een totaal onbezorgde vakantie, wie wil dit nou niet?
| Vanaf € 802.00 | Meer informatie Boek reis |
Manthos Appartementen
Zonvakantie Zakynthos - Manthos Appartementen *** Manthos Appartementen is een kleinschalig en sfeervol complex, gelegen in het centrum van Agios Sostis. Het ligt direct aan het strand en op loopafstand van het centrum van Laganas. Vanuit Manthos Appartementen heeft u tal van mogelijkheden om de prachtige omgeving te verkennen. Vanuit Agios Sostis kunt u leuke uitstapjes maken naar de omliggende badplaatsen zoals Zakynthos-stad en de levendige badplaats Laganas. In Laganas vertrekken ook de boottochten naar het voor de kust gelegen eilandje Marathonissi waar de beroemde Caretta zeeschildpadden hun eieren leggen. Boek nu uw zonvakantie naar het zonnige Zakynthos en geniet van al het goeds wat dit groene eiland te bieden heeft!
| Vanaf € 234.00 | Meer informatie Boek reis |


