Hotel Palmyra
Wat een perfecte ligging heeft Hotel Palmyra. Met een klein strandje bijna voor de deur en de gezelligste barren van Argassi in de directe omgeving. Maar ook een variërend aanbod aan leuke Griekse taverna's en (souvenier)winkeltjes is geen gebrek, dus vervelen zit er hier niet bij. Op zo'n 10 kilometer afstand kun je tevens terecht voor een groot strand, om hier die heerlijke zonnige dagen door te brengen. Een verblijf in Hotel Palmyra is heerlijk voor een complete vakantie. Zo is het heerlijke zwembad een favoriet plekje van veel gasten. Liggend op een ligstoel onder de Griekse zon, zul je dit waarschijnlijk direct begrijpen. De kamers van Hotel Palmyra hebben een traditioneel aanzicht, maar zijn van binnen modern ingericht. In het restaurant begin je de dag al goed met een ontbijtbuffet. En heb je zin om wat meer van Zakynthos te ontdekken, is ook het nabij gelegen Zakynthos-stad een echte aanrader.
Vergelijkbare reizen
Fly-drive Eilandhoppen Ionische Eilanden
Vliegreis Griekenland inclusief verblijf, ontbijt en autohuur. Ontdek de prachtige eilanden Zakynthos, Kefalonia en Ithaka
| Vanaf € 537.00 | Meer informatie Boek reis |
App. Zoi
Appartementen Zoi liggen op nog geen 50 meter afstand van het strand, op steenworp afstand dus! En de blauwe vlag wappert hier vrolijk, dus kwalitatief ook nog eens goed zwemwater. Gelukkig is het klimaat hier zo gunstig, dat een verkoeling in zee prima tijdverdrijf is. En wil je na zonsondergang nog meer gezelligheid, dan kun je aanschuiven in een van de vele knusse tavernes in de buurt. Want die heerlijke gerechtjes om te delen, smaken toch écht het beste als ze vers zijn klaargemaakt. De stijlvolle secret appartementen zijn modern ingericht met oog voor detail. Veelal kijk je ook zo uit op de tuin of de zee. Dat is nog eens fijn wakker worden! Er zijn zelfs appartementen met een ligbad; als dat niet puur relaxen is. Als je op je eigen tempo hebt genoten van het ontbijtje, welke wordt geserveerd in het naastgelegen Menir restaurant, kun je vervolgens ook nog gebruik maken van het zwembad van Hotel Al Mare. Op zo'n 100 meter afstand van je appartement kun je hier oneindig baantjes trekken. Schuif ook zeker 's avonds eens aan in het restaurant, want er zijn hier regelmatig Griekse avonden met (live) muziek en dans. Tsilivi is overigens ook een perfect dorpje om lekker doorheen te slenteren. Er zijn hier weliswaar genoeg toeristen, de lachende locals zijn hun charmes zeker niet verloren. Naast een vriendelijk ogend, breed en ondiep strand, is de hele omgeving voorzien van prachtige olijfbomen en wijngaarden. Uiteraard kun je hier ook je souveniertjes scoren; olijfzeepjes en schattige Ouzo flesjes in alle soorten en maten worden hier als kraakverse broodjes verkocht in de veelal knusse winkeltjes.
| Vanaf € 399.00 | Meer informatie Boek reis |
Villa's Anogia met privézwembad
Als je op zoek bent naar een luxe verblijf op Zakynthos kun je gerust kiezen voor Villa's Anogia. Niet alleen vanwege de ruimte, maar ook zeker de privacy wordt hier gewaarborgd. Er is zelfs een privé zwembad aanwezig, die is omgeven door een prachtige tuin en wuivende palmbomen! Rustig verblijven, net buiten het centrum van Laganas, maakt het mogelijk om tijdens je zonvakantie alle kanten op te gaan. Beide villa's zijn compleet ingericht, waarbij de Griekse sfeer zeker niet zal ontbreken. Net zoals de gastvrijheid van het hartelijke personeel, want ook zij maken je verblijf hier helemaal compleet.
| Vanaf € 379.00 | Meer informatie Boek reis |

