Manthos Appartementen
Zonvakantie Zakynthos - Manthos Appartementen *** Manthos Appartementen is een kleinschalig en sfeervol complex, gelegen in het centrum van Agios Sostis. Het ligt direct aan het strand en op loopafstand van het centrum van Laganas. Vanuit Manthos Appartementen heeft u tal van mogelijkheden om de prachtige omgeving te verkennen. Vanuit Agios Sostis kunt u leuke uitstapjes maken naar de omliggende badplaatsen zoals Zakynthos-stad en de levendige badplaats Laganas. In Laganas vertrekken ook de boottochten naar het voor de kust gelegen eilandje Marathonissi waar de beroemde Caretta zeeschildpadden hun eieren leggen. Boek nu uw zonvakantie naar het zonnige Zakynthos en geniet van al het goeds wat dit groene eiland te bieden heeft!
Vergelijkbare reizen
Zante Maris
Zante Maris ligt op een steenworp afstand van het altijd gezellige Tsilivi. Hier kan je naar hartenlust shoppen, 's avonds nog een afzakkertje nemen in één van de vele barretjes of op je gemak door de straatjes slenteren. Overdag vermaakt iedereen zich prima in en rond het hotel. Of je nou de hele dag met een goed boek op je strandbedje wil liggen of actief meedoet met de aquagym, er is voor ieder wat wils. En helemaal gemakkelijk, je verblijft in Zante Maris op basis van All Inclusive. Kortom, een totaal onbezorgde vakantie, wie wil dit nou niet?
| Vanaf € 802.00 | Meer informatie Boek reis |
App. Athina
Met het mooie strand met het helderblauwe water op slechts 500 meter afstand is Appartementen Athina een mooi appartementencomplex voor je vakantie. Het ligt in het gezellige centrum van Kalamaki en in de verdere omgeving vindt je adembenemende natuur. Vanaf Athina heb je bijvoorbeeld ook fantastische uitzichten op de gebergte op het eiland die ideaal zijn voor sportieve wandelaars. Liever gewoon relaxen? Je mag gratis gebruik maken van het zwembad van het naastgelegen complex Vanessa (ca. 25 meter).
| Vanaf € 274.00 | Meer informatie Boek reis |
App. Oscar - logies en ontbijt
Appartementen Oscar is een kleinschalig complex in Laganas, één van de populairste plaatsen op het eiland Zakynthos. Deze badplaats staat bekend om haar 5 kilometer lange zandstrand waar je heerlijke zomerse dagen kunt beleven. Wanneer de Griekse zon ondergaat kan de zwoele zomeravond beginnen en is het tijd om een bezoek te brengen aan de gezellige tavernes en bars in het centrum van de stad. Een vakantiedag in Appartementen Oscar begint in je comfortabele appartement met kitchenette en balkon, om vervolgens een duik te nemen in het zwembad, of een boekje te lezen op het ligbed. Om je conditie op peil te houden, kun je een balletje slaan op de tennisbaan en wanneer je naar het strand wilt, kun je kostenloos gebruik maken van de shuttle service. Na een lange stranddag kun je een tropische cocktail drinken bij de cocktailbar.
| Vanaf € 269.00 | Meer informatie Boek reis |


