Zonvakantie Griekenland - Agnanti Apartments
Vakantie Zakynthos met verblijf in een 3-sterren plus appartementencomplex inclusief huurauto o.b.v. logies
Vergelijkbare reizen
App. Alykes Garden Village
In het noordoosten van Zakynthos liggen de verzorgde Appartementen Alykes Garden Village. De eigenaar Jimmy zal er, samen met de rest van zijn familie, voor zorgen dat je niets te kort komt. En buiten het gastvrije onthaal tijdens je verblijf, kent hij ook de omgeving heel goed. Altijd handig als je op zoek bent naar wat leuke tips in de buurt. Probeer dan ook zeker het traditionele dorpje van Alykes eens, wat op 800 meter afstand ligt. Omgeven door veel olijfbomen en ander groen kun je hier lekker wegdromen bij het zwembad. En gelukkig staan er genoeg ligbedjes bij het zwembad om even je ogen te sluiten. Honger gekregen? Bij de poolbar serveren ze heerlijke, huisgemaakte, Italiaanse en Griekse snacks. Liever een dagje strand? Ook hiervoor hoef je maar een klein stukje te lopen.
| Vanaf € 459.00 | Meer informatie Boek reis |
Louis Plagos Beach
Welkom bij Louis Plagos Beach! Lekker wegdromen in de infinity pool en genieten van prachtige vergezichten. Heerlijke gerechten, verzorgde kamers en de uitstekende service zorgen dat je een vakantie ervaart waar je nog lang aan terugdenkt.
| Vanaf € 783.00 | Meer informatie Boek reis |
Markella
De studio's en appartementen van Markella liggen op een steenworp afstand van het pittoreske dorp Limni Keri. Dit complex staat bekend om de rust, comfort en persoonlijke service. De exotische tuin, het grote zwembad met bar en de frisse appartementen maakt Markella uniek in zijn soort. Limni Keri heeft een haventje met rondom een aantal Griekse taverna's, om 's avonds uitgebreid te genieten van de heerlijke Griekse keuken.
| Vanaf € 452.00 | Meer informatie Boek reis |


