Goedkope zon- en strandvakanties

Op vakantie naar de mooiste zonbestemmingen en dat tegen de laagste prijzen. Lastminute Boeken beschikt over een aanbod van meer dan 20.000 zonvakanties en er zijn dagelijks nieuwe aanbiedingen. Onze aanbiedingen zijn samengesteld uit de aanbiedingen van een aantal bekende reisorganisaties die zijn aangesloten bij de ANVR en/of SGR.
Profiteer van de vroegboekacties voor en boek uw strandvakantie 2020 met extra hoge kortingen!

 
 

Uit ons aanbod

Hotel Gran Tacande (voorheen Hotel Dream Gran Tacande)

Hotel Gran Tacande (voorheen Hotel Dream Gran Tacande)
Sunweb Zomer

Hotel Gran Tacande is een zeer mooi en luxe vijfsterren complex in de leuke badplaats Costa Adeje en maakt deel uit van de Dreampalace keten. Het popualire Playa del Duque ligt hier naast de deur, waardoor stranddagen je iedere dag uitnodigen om lekker te zonnebaden op een comfortabel ligstoeltje aan zee. Daarbij past dit elegante hotel heel goed bij de rest van de badplaats Costa Adeje, dat ook wel wordt gezien als het sjiekere gedeelte van Tenerife. De kamers van Hotel Gran Tacande zijn netjes en verzorgd ingericht en het hotel beschikt over alles wat je tijdens de vakantie nodig hebt. Het opvallendste is wellicht het grote, speels gevormde zwembad. Met 4 zwembaden en een apart kindergedeelte is waterpret dan ook nooit ver weg! Voor de kinderen is er verder ook een miniclub, waar ze zich de hele dag kunnen vermaken. 's Avonds is er voor jong en oud een schitterend animatieprogramma aanwezig. Met 2 restaurants is ook het culinaire niveau hier zeer uitgebreid, waardoor je tijdens een verblijf veel afwisseling hebt in de verschillende wereldkeukens. In dit comfortabele hotel mag een flinke dosis ontspanning natuurlijk niet ontbreken. Of je dit doet in de vorm van actief vermaak, of juist door helemaal niets te doen is beide mogelijk. Tegen een kleine vergoeding kun je volledig ontspannen in het Spa Vitanova wellnesscenter, waar je met het gebruik van luxe producten en moderne technieken aankomt in een wondere wereld vol ontspanning. Toch liever meer activiteit tijdens je vakantie? Dat kan bijvoorbeeld op de tennisbaan. Eén ding is zeker, je gaat hier een geweldige vakantie tegemoet!

Vanaf € 824,00
Info Boek reis

Cruise Cuba, Caribbean & Rondreis & Meliá Varadero

Cruise Cuba, Caribbean & Rondreis & Meliá Varadero
Kras.nl

16-/20-daagse reis inclusief zeecruise per MSC Opera**** van Havana naar o.a. Jamaica, Georgetown en Cozumel of naar o.a. Belize, Honduras en Mexico, incl. rondreis en strandverlenging. Vertrek t/m november 2017

Vanaf € 1.837,00
Info Boek reis

Hotel Maison du Pré

Hotel Maison du Pré
DeJongIntra.nl

Comfortabel hotel met verzorgde kamers en uitstekende service nabij Gare du Nord. Prima prijs/kwaliteitverhouding.

Vanaf € 216,00
Info Boek reis

All Inclusive Turkije - WOW Bodrum Resort*****

All Inclusive Turkije - WOW Bodrum Resort*****
Kras.nl

Zonvakantie Bodrum met verblijf in het 5-sterren WOW Bodrum Resort o.b.v. All Inclusive

Vanaf € 371,00
Info Boek reis

Residence Al Sassone

Residence Al Sassone
TUI.nl

Moderne appartementen aan de voet van Ghivizzano, dat behoort tot één van de mooiste middeleeuwse dorpjes van Toscane. Slenter door de smalle straatjes, neem de auto naar Pisa of Lucca en koel daarna af in het fijne zwembad. Steek de barbecue 's avonds maar aan en geniet van een heerlijke vakantie. Deze accommodatie kun je nu ook boeken in een pakket inclusief vlucht en autohuur.

Vanaf € 461,00
Info Boek reis

Résidence Lagrange L'Alizier / Royal Parc

Résidence Lagrange L'Alizier / Royal Parc
Sunweb Autovakanties

Résidence Lagrange Classic L'Alizier / Royal Parc ligt vlak bij allerlei bezienswaardigheden in Zuid-Frankrijk. De jachthaven van Baie Des Anges, Musée National Fernand Léger en vooral populair bij kinderen: Marineland Antibes. Résidence Lagrange Classic L'Alizier / Royal Parc is meer dan een geweldige uitvalsbasis. Als je zo dicht bij het strand zit, is een dagje luieren bij de zee wel erg gemakkelijk. Zeker als de winkels ook nog eens ontzettend dichtbij zijn. De producten voor de lunch heb je zo gehaald. De appartementen zijn volledig ingericht en van allerlei gemakken voorzien. Zelfs de Föhn kun je thuislaten.

Vanaf € 199,00
Info Boek reis

Borgo San Luigi

Borgo San Luigi
TUI.nl

Eén van onze favorieten in Toscane is Borgo San Luigi. Het is een prachtige, 17e-eeuwse, geheel gerenoveerde borgo nabij Monteriggioni, omringd door een park van zes hectare. Hier kun je genieten van de rust in het park, dobberen in het zwembad, luieren aan de poolbar en 's avonds heerlijk eten in het restaurant. Borgo San Luigi is een echt resort met een centrale ligging in Toscane, ideaal om uitstapjes te maken of de mooie steden San Gimignano, Volterra en natuurlijk Siena te bezoeken. Deze accommodatie kun je nu ook boeken in een pakket inclusief vlucht en autohuur.

Vanaf € 916,00
Info Boek reis

Casale del Cotone

Casale del Cotone
TUI.nl

Nieuw in ons aanbod: Casale del Cotone, vlakbij het zo bekende San Gimignano. Deze eeuwenoude boerderij is zeer smaakvol gerenoveerd en je vindt er nu authentieke, sfeervolle kamers. Hier voel je aan alles dat je in Toscane bent. De weidse uitzichten, de krekels op de achtergrond, de vriendelijke mensen en de historie, die je voel overal in het hotel. Laten we de druivenranken en olijfbomen niet vergeten: Casale del Cotone wordt omgeven door maar liefst 70 hectare wijngaard. En dichtbij vind je de historische Romeinse kerk, die als inspiratiebron diende voor een beroemde opera van Puccini. Deze accommodatie kun je nu ook boeken in een pakket inclusief vlucht en autohuur.

Vanaf € 742,00
Info Boek reis

Gardameer - La Rotonda (hotel)

Gardameer - La Rotonda (hotel)
Kras.nl

Autovakantie Italië naar Tignale met verblijf in een 3-sterren hotel inclusief ontbijtbuffet, diner en 1x wijnproeverij

Vanaf € 84,00
Info Boek reis

Kustur Club Holiday Village

Kustur Club Holiday Village
TUI.nl

Het gezellige vakantiepark Kustur Club Holiday Village ligt in een bosrijk gebied van maar liefst 170.000 m2, direct aan het strand van Kusadasi. De kamers bevinden zich in meerdere gebouwen verspreid over het terrein. 's Ochtends wandel je door de tuinen naar het restaurant en zie je eekhoorntjes spelen in de bomen. Doordat het park zo ruim is opgezet, vind je altijd wel een plekje waar je in alle rust kunt genieten. Kinderen vermaken zich uitstekend bij de zwembaden met meerdere waterglijbanen. Een complete formule voor het hele gezin!

Vanaf € 443,00
Info Boek reis

App. Djadsal Moradias

App. Djadsal Moradias
Sunweb Zomer

Appartementen Djadsal Moradias op dit zonovergoten eiland is ideaal voor een heerlijk verblijf in een tropische omgeving. De appartementen zijn ruim en licht ingericht. Helemaal fijn is dat je hier dicht bij het witte zandstrand van Santa Maria bent. Hier komt een vakantie op Kaapverdië helemaal tot zijn recht; met zo'n heerlijk klimaat kun je zonnebaden tot een dagelijkse hobby maken. Als je geen zin hebt in hagelwitte stranden en een azuurblauwe zee, is er ook gewoon een zwembad bij je appartement te vinden. Het centrum van Santa Maria ligt iets verder van Appartementen Djadal Moradias, maar is ook aan te lopen. Hier kun je terecht voor een leuk restaurantje en een omgeving vol bontgekleurde huisjes. In de avonduren is het hier ook gezellig en zijn er enkele barretjes met live muziek. Voor de liefhebbers zijn er ook mogelijkheden om te dansen tot in de vroege uurtjes. De opzwepende muziek trekt zowel locals als toeristen de dansvloer op.

Vanaf € 474,00
Info Boek reis

Wereldcruise

Wereldcruise
Kras.nl

Per MS Columbus in 122 dagen de wereld rond! O.a. naar Midden- en Zuid-Amerika, Azië, Australië en Nieuw-Zeeland

Vanaf € 9.999,00
Info Boek reis

THB Ocean Beach

THB Ocean Beach
TUI.nl

Door de ideale ligging aan het strand en verbijsterende uitzichten over de baai van San Antonio is dit Adults-Only hotel een absolute aanrader op Ibiza. THB Ocean Beach is één van de modernste hotels op Ibiza. De kamers zijn ruim en trendy ingericht. Direct naast het hotel ligt de Ocean Beach Club, een van de hipste locaties van San Antonio. Na een goed ontbijt lekker relaxen bij het zwembad. En aan het eind van de dag op naar een van de feestjes in de Beach Club!

Vanaf € 771,00
Info Boek reis
Pagina´s: eerste paginavorige pagina321 322 323 324 325 326 327 328 329 330volgende paginalaatste pagina