App. Saint Nicholas

Vanaf Appartementen Saint Nicholas sta je binnen een mum van tijd in het knusse centrum van Arkasa en nog sneller sta je met je voeten op het goudgele zandstrand met een helder blauwe zee. De warme kleuren van Appartementen Saint Nicholas passen bij de omgeving en creeëren een idyllisch plaatje. De appartementen worden omgeven door weelderige tuinen met bloemen. In deze tuin staat ook een speeltuin, ideaal voor kinderen. Er worden gezellige barbecue avonden georganiseerd waar je in dit sfeervolle decor met een glaasje Griekse wijn van lange zomeravonden kunt genieten.

Vanaf € 309,00
 
 

Vergelijkbare reizen

Socrates

Socrates
TUI.nl

De zeer trotse eigenaar Vasilios, van Socrates doet zijn uiterste best. En hij is zo betrokken met zijn gasten dat je voor je het weet 's avonds gezellig een borreltje zit te doen. Het is lekker wakker worden in een royaal appartement dat van alle gemakken is voorzien. Voordat de dag weer voorbij is maak je nog even een duik in het zwembad en maak je je klaar voor het diner. Voor tips kun je heel goed bij Vasilios terecht. Hij helpt je graag op weg!

Vanaf € 602.00 Meer informatie Boek reis

App. Studios Almyra Village

App. Studios Almyra Village
Sunweb Zomer

De rustig gelegen appartementen Studios Almyra Village liggen in een prachtig complex met ruime en luxe studio's. Voor een lekker ontbijtje of diner zijn er in de directe omgeving diverse gezellige restaurants. U kunt een duik nemen in het zwembad voor wat verfrissing of ontspannen in de sauna.

Vanaf € 519.00 Meer informatie Boek reis

Electra Beach

Electra Beach
TUI.nl

Bijzondere plekken waarvan je direct blij wordt. Ze bestaan! In de vorm van strandhotel Electra Beach in Pigadia, aan de serene westkust van Karpathos. Klein en persoonlijk, met een complete Griekse familie als gastheer en een eerlijke keuken. Zo eentje waar alles van de boer rechtstreeks op je bord komt. En je de dagen vult met cappuccino drinken, luieren, zwemmen, een boek lezen op het strand. Met nog zanderige voeten wandel je zo naar de jachthaven van Pigadia, praktisch om de hoek. Daar zie je vissers hun netten binnenhalen, terwijl jij een vers Skouros-visje eet dat je wegspoelt met een ijskoud Mythos-biertje.

Vanaf € 545.00 Meer informatie Boek reis