Hotel Kleopatra Ramira
Het moderne Hotel Kleopatra Ramira is vernoemd naar het beroemde Kleopatra strand, dat op zo'n 800 meter afstand ligt en waar een gratis shuttlebusje naartoe rijdt. In de omgeving van het hotel zijn al verschillende winkeltjes en restaurantjes te vinden, maar het echte centrum met de kleurrijke bazaar ligt op een kilometer afstand en is snel te bereiken met de dolmus (een kleine bus). De strak ingerichte kamers liggen verspreid over meerdere gebouwen van vijf verdiepingen hoog. Tussen de gebouwen in liggen twee zwembaden, waarvan één met een glijbaan. Leuk voor volwassenen, maar natuurlijk ook vooral voor kinderen. Voor hen is er ook een speeltuin en miniclub. Om te ontspannen is er een hamam aanwezig in het hotel, waar je je ook in de watten kunt laten leggen tijdens een weldadige massage.
Vergelijkbare reizen
SPLASHWORLD Eftalia Splash Resort
Zin in een spetterend aquapark met glijbanen in alle soorten en maten én rustige waterattracties voor de kleintjes? Boek dan een SPLASHWORLD vakantie. Je hebt gratis en onbeperkt entree tot een groot aquapark. Niet alleen de kinderen genieten van alle waterpret, ook ouders proberen graag zo'n spannende, supersnelle glijbaan uit. Naast dat je er hiervan een hele hoop bij het altijd populaire Eftalia Splash vindt, kan je deze ook gebruiken in het fantastische 'Eftalia Island'. Met zo'n dubbele dosis aan glijplezier voelt jong en oud zich hier als een vis in het water. Buiten dat je in Eftalia Island vele glijbanen vindt kan je hier ook genieten van het strand, of even de rust opzoeken in de adults only area. En dan te bedenken dat dit alles slechts als extraatje op een toch al heel fijn hotel komt! Het personeel is hier werkelijk elke seconde van de dag met hun gasten bezig, waarbij zeker ook de kinderen op een VIP treatment kunnen rekenen. Die zullen dan op het einde van de dag ook als roosjes slapen in jullie gezellig ingerichte kamer. Zouden er in hun dromen net zoveel glijbanen zijn?
| Vanaf € 457.00 | Meer informatie Boek reis |
Club Sidar
In Club Sidar is er aandacht voor elke gast. Geniet van de zon bij het zwembad of struin door de straatjes van Alanya. Als je terugkomt is het tijd voor een drankje aan de bar. Kun je meteen even nadenken over het diner. Ga je zelf iets lekkers op tafel toveren of kies je een leuk restaurantje in de omgeving? Alles kan, het is tenslotte vakantie.
| Vanaf € 236.00 | Meer informatie Boek reis |
Green Garden Suites
Green Garden Suites is modern en van alle gemakken voorzien. Maar ook sfeervol én luxe. Geniet van de Turkse zon bij het zwembad of wandel naar het strand. Het leuke centrum van Alanya is ook niet ver weg. Een heerlijk vakantieadres!
| Vanaf € 313.00 | Meer informatie Boek reis |

