Hotel Lycus Beach
Uw vakantie doorbrengen in een vijfsterrenhotel aan de Turkse Rivièra? Waarom niet, laat uzelf verwennen in Hotel Lycus Beach. Geniet van een compleet verzorgde vakantie met een uitstekend all inclusive formule, bij aankomst is de minibar van uw kamer gevuld. Dagelijks kunt u genieten van de zon, zee én het strand. Het hotel is namelijk direct aan het mooie zandstrand gelegen. Ook in en om het hotel is er voldoende te beleven dankzij de vele faciliteiten!
Vergelijkbare reizen
Mayflower
Begin je dag goed met een lekker ontbijt dat je zelf uit kiest. Wandel daarna naar de boulevard om heerlijk te gaan shoppen. Even geen zin in het strand maar wel in een frisse duik? Geen probleem! Het hotel heeft een mooi zwembad waar je heerlijk kunt bijkomen.
| Vanaf € 210.00 | Meer informatie Boek reis |
Hotel Gardenia
Het hotel Gardenia Hotel Alanya bevindt zich in Alanya direct aan een publiek en privé zandstrand. De afstand naar het vliegveld is ongeveer 130 km.
| Vanaf € 286.00 | Meer informatie Boek reis |
Utopia World
Zonvakantie Turkije - Utopia World ***** Stip Reizen selecteerde voor u Utopia World in Alanya: een fantastisch (Ultra) All Inclusive hotel dat nu tegen ongelooflijk lage prijzen te boeken is! Utopia World is gebouwd op een heuvel, vanwaar u een adembenemend uitzicht heeft. Het hotel beschikt o.a. over het grootste aquapark van Alanya, met onder andere 12 waterglijbanen; 8 glijbanen voor volwassenen, 4 glijbanen voor kinderen en een raftingbaan! Voor ultieme ontspanning kunt u terecht in het wellnessgedeelte van maar liefst 1.015 m2 met o.a. een zwembad, Turks bad en sauna (gratis). Naast zonnen en relaxen kunt u ook diverse sportactiviteiten ondernemen, zoals fitness, tennis en basketbal. Verder is er een professioneel animatieteam dat er alles aan doet om u een onvergetelijke vakantie te bezorgen. Kortom, jong en oud zullen zich hier uitstekend vermaken! Bent u een strandliefhebber? Ontspan op het strand van Alanya dat op slechts 150m afstand van het hotel ligt. Een uitstapje naar het centrum van Alanya (op ca. 20 km afstand) is ook een optie. Deze gezellige stad aan de kust heeft veel gezellige terrasjes, cafés en restaurantjes, maar ook een bruisend nachtleven. Iets dichterbij, op ca. 3 km afstand, ligt het antieke stadje Syedra met historische overblijfselen zoals de stadsmuren en aquaducten. Ook het centrum van Mahmutlar (op ca. 5 km afstand) met zijn typerende, grote, stenen klok en leuke straatjes met vele winkeltjes en restaurants is leuk om te bezoeken.
| Vanaf € 455.00 | Meer informatie Boek reis |



