Kleopatra
Vlak bij het levendige centrum van Alanya en het bekende Kleopatra-strand ligt het gelijknamige Kleopatra. Neem een verfrissende duik in het zwembad op het dakterras en geniet van het schitterende uitzicht over de stad. Of neem een heerlijk drankje bij de poolbar. Het terras voor het hotel is een uitstekende plek om mensen te kijken en een hapje te eten.
Vergelijkbare reizen
My Home Resort
Zonvakantie Turkije - My Home Resort ***** My Home Resort is een leuk familiehotel met een gemoedelijke sfeer. Maar er is een hoop te beleven in dit resort. Dit prachtige 5-sterrenresort is een waar paradijs voor jong en oud! Een vakantie naar Alanya is genieten van zon, zee en strand! Alanya een populair vakantie-oord voor veel Nederlanders. Alanya's warme klimaat zorgt vrijwel het gehele jaar voor uitstekende strandcondities. De stads-stranden liggen 300 dagen per jaar te schitteren in de zon. Ook genieten van het heerlijke klimaat, boek dan uw vakantie naar Alanya via Stip Reizen. Alanya is de drukst bezochte badplaats van Turkije. Naast de stranden beschikt Alanya ook over talloze winkels, restaurants, cafés en bars. Alanya vlijt zich tegen een imposante rots aan die plots opduikt tussen het Cleopatrastrand en het Ooststrand. Op "deze rots" staat een enorme burcht uit de 13e eeuw, één van de prachtigste bezienswaardigheden in Alanya. Bent u op zoek naar een bestemming met zon, zee, strand, uitgaan, shoppen en cultuur boek dan een goedkope vakantie naar Alanya via Stip Reizen.
| Vanaf € 374.00 | Meer informatie Boek reis |
Appartement Villa Sunflower 2
Het hotel Villa Sun Flower Apart Hotel 2 ligt in Alanya op ongeveer 2 km afstand van een zand-/kiezelstrand. Dit is met de bus/auto bereikbaar. De afstand naar het vliegveld is ongeveer 43 km.
| Vanaf € 304.00 | Meer informatie Boek reis |
Hotel Meryan
Vakantiegangers die je voorgingen in Hotel Meryan komen vaak tot dezelfde conclusie: 'volgend jaar gaan we hier weer heen!'. Dit razendpopulaire hotel, pal aan het strand, ligt in het plaatsje Okurcalar met op loopafstand een grote bazaar. Het bruisende centrum van Alanya is makkelijk te bereiken met de dolmus. De nette kamers liggen in het u-vormige gebouw waarvoor een tuin ligt die vol staat met palmbomen. In deze schitterende tuin zijn de twee zwembaden te vinden, net als de waterglijbanen. Hier kunnen ook veel activiteiten worden gedaan, zo organiseert het animatieteam bijvoorbeeld rustgevende yogalessen of juist sportieve bezigheden. Ook op de tennisbaan kun je je van je sportieve kant laten zien. Voor kinderen is er een miniclub, waar ze samen met leeftijdsgenootjes niet alleen actieve, maar ook creatieve dingen kunnen ondernemen. Wanneer je na een lekkere dag in de zon even helemaal wilt ontspannen biedt het wellnesscenter uitkomst. Hier kun je bijvoorbeeld voor een typisch Turkse hamam behandeling kiezen, of uit één van de heerlijk rustgevende massage mogelijkheden. De lobby is vervolgens de ideale plek om nog even in een relaxte sfeer van een drankje te genieten, maar voor wie nog wat langer door wilt gaan is er ook nog een discotheek bij het hotel te vinden.
| Vanaf € 384.00 | Meer informatie Boek reis |



