Panorama
Geniet van de Turkse zon in het zwembad of aan het heerlijke zandstrand van Panorama. De ruime kamers zijn van alle gemakken voorzien. En het gezellige centrum van Alanya ligt op loopafstand. Een ideale plek om je vakantie door te brengen.
Vergelijkbare reizen
Hotel lti Lycus Beach
Direct aan het strand (zand/kiezel). Alanya-centrum ca. 30 km (minibussen).
| Vanaf € 352.00 | Meer informatie Boek reis |
Hotel Titan Garden - All inclusive
Hotel Titan Garden heeft een mooie tuin met leuke wandelpaadjes en zitjes. Kinderen kunnen zich uitleven in de twee zwembaden, kinderbaden en op de glijbanen. Ook biedt het hotel fitness en tegen betaling kunt u heerlijk ontspannen in de sauna, het Turks bad of genieten van een massage. Ook is er gedurende de hele dag animatie voor zowel kinderen als volwassenen en worden er 's avonds shows opgevoerd. Titan Garden is niet voor niets al jaren populair onder Nederlandse reizigers!
| Vanaf € 259.00 | Meer informatie Boek reis |
Hotel Kleopatra Blue Hawaii
Hotel Kleopatra Blue Hawaii ligt dicht bij het gezellige centrum van Alanya en het bekende Kleopatra strand ligt op slechts een klein stukje lopen. Ideaal dus voor heerlijke dagen aan het strand, uitstapjes naar bijvoorbeeld het kasteel of de Damlatas grot of de levendige haven. Bij het zwembad is het goed toeven, er is ook een poolbar waar je verkoelende drankjes kunt halen. Voor kinderen is er eventueel een speeltuintje en wie even helemaal wil ontspannen kan zich in de hamam helemaal in de watten laten leggen.
| Vanaf € 249.00 | Meer informatie Boek reis |


