App. Mar da Luz - inclusief huurauto
Mar da Luz wordt omgeven door een mediterrane tuin. Het is geen straf om hier doorheen te moeten lopen! Deze tuin bevat handgemaakte keien en de grasvelden liggen er mooi bij. De gezellige lichtjes zorgen ervoor dat je hier zowel overdag als in de nacht doorheen kunt wandelen; super romantisch. Op 6 kilometer afstand van Mar da Luz ligt Lagos, de belangrijkste stad van de Algarve. Deze aantrekkelijke stad is in de 8e eeuw veroverd door de Moren. Het centrum van Lagos bestaat uit prachtige gebouwen uit de 18e en 19e eeuw. De schattige straatjes en de betoverende pleinen creëren een sfeer vol met charme, cultuur en geschiedenis. Deze stad brengt twee uiterste bij elkaar: van totale rust en vrede tot verschillende sport- en winkelfaciliteiten.
Vergelijkbare reizen
Retourvlucht Amsterdam-Faro v.v. en autohuur
De Portugese Algarve... zonnige zuidelijke kuststreek rijk aan schitterende stranden, ruige rotspartijen, levendige badplaatsen en een boeiend achterland waar natuur, cultuur en historie samenkomen! Ontdek het nu! Voor alle duidelijkheid: bij dit arrangement zijn alleen de vliegreis en autohuur inbegrepen. Hotelovernachtingen dient u zelf te regelen! Dat biedt u de mogelijkheid om bijvoorbeeld ook wat verder weg van Faro op bezoek te gaan in prachtig Lissabon of andere plaatsen!
| Vanaf € 349.00 | Meer informatie Boek reis |
Hotel Vila Gale Nautico
Hotel Vila Gale Nautico is een schitterend hotel, geheel gebouwd in maritieme stijl. Het is rustig gelegen en op korte afstand van het centrum en het kilometerslange zandstrand. Zeker een aanrader voor een heerlijk ontspannen vakantie.
| Vanaf € 669.00 | Meer informatie Boek reis |
Hotel Mirachoro Praia
Het kleurrijke hotel Mirachoro Praia ligt op een heuvel bij Carvoeiro. Links van het hotel liggen direct een aantal restaurantjes en barretjes en binnen 5 minuutjes wandelen naar rechts langs bars en winkeltjes sta je op het gezellige plein. Pal aan het plein ligt één van de mooie zandstrandjes in de omgeving. Bij binnenkomst in het hotel heerst meteen het ultieme zomergevoel, door de vrolijke kleuren die overal in de lobby te zien zijn. Ook heeft iedere verdieping in het hotel zijn eigen kleur gekregen en is de bar al even gezellig ingericht. Rondom het grote, speelsgevormde zwembad staan de zonnebedjes al klaar. Bij de poolbar worden heerlijke cocktails geserveerd en je kan zelfs in het verkoelende water aan de met mozaïk belegde bar zitten.
| Vanaf € 329.00 | Meer informatie Boek reis |

