Eric Vokel Boutique Apartments Bcn Suites
Een verblijf in één van de appartement van Eric Vökel is genieten. Ook in Barcelona is hij erin geslaagd om Scandinavisch design te combineren met Mediterrane spirit. Een aangename en warme plek, waarbij aan elk detail is gedacht om een grote stad te beleven. Je voelt je er direct helemaal thuis. De ligging van dit appartement is ideaal. La Sagrada Familia ligt praktisch om de hoek en in no time ben je in de wijk Gràcia, een van de hipste wijken van de stad, vol restaurants, bars en kledingwinkels.
Vergelijkbare reizen
Hotel Leonardo Las Ramblas (voorheen Principal)
Geheel gerenoveerd, populair, gunstig geprijsd hotel met uitstekende ligging nabij de Ramblas. Het dakterras beschikt over een zwembad!
| Vanaf € 178.00 | Meer informatie Boek reis |
Hotel Barcelona Century
Het hotel ligt in de wijk Eixample, op slechts 13 minuten loopafstand van de sjieke Passeig de Gràcia. Op ca. 8 minuten loopafstand van metrostation Urgell.
| Vanaf € 101.00 | Meer informatie Boek reis |
Appartementen Marina
Mooi appartementen met gunstige prijs-kwaliteit verhouding.
| Vanaf € 154.00 | Meer informatie Boek reis |


