Calista Luxury Resort*****
Zonvakantie Belek met verblijf in een 5-sterren hotel - geniet in dit prachtige resort van de ongekende luxe!
Vergelijkbare reizen
Papillon Ayscha
Even de zinnen verzetten in hotel Papillon Ayscha. De kids worden bezig gehouden in de Papy Kids Club met minigolf, beachvolleybal, speurtochten of zwemestafettes. Er worden hier zelfs mini-Olympische Spelen georganiseerd. Het hotel heeft in totaal 6 zwembaden en diverse glijbanen in alle kleuren van de regenboog . Sluit de week af met een galadiner rond het verlichte zwembad in je allermooiste outfit.
| Vanaf € 708.00 | Meer informatie Boek reis |
Zonvakantie Turkije - Hotel Rixos Premium Belek
Een strandvakantie in Turkije staat garant voor elke dag feest! Lekker zonnebaden aan het zwembad of het strand met een cocktail in uw hand, genieten van de meest smakelijke gerechten, sportief in de weer op het water of land... u zult zich absoluut niet vervelen!
| Vanaf € 559.00 | Meer informatie Boek reis |
Hotel Titanic Deluxe Belek
Het moderne Hotel Titanic Deluxe Belek heeft een bijzondere ligging tussen veel groen en aan de rivier met een kleine haven. Met een bootje over de rivier kun je naar het langgerekte goudgele zandstrand worden gebracht, waar comfortabele zonnebedjes en een strandbar staan. Hoewel het strand natuurlijk heerlijk is, is dit niet de enige plek waar je hier goed van de zon kunt genieten. Bij het hotel zijn verschillende zwembaden te vinden, dus of je nu in alle rust wilt genieten van de zon, baantjes wilt trekken in het olympische bad of de gezelligheid van het animatieteam opzoekt: hier kun je altijd een geschikte plek vinden! Aan spannende glijbanen ook geen gebrek, je kunt de hoogste glijbaan van 72 meter proberen en ook kinderen kunnen plezier maken op de kleinere glijbaantjes. Aan luxe geen gebrek in dit gigantische resort. Alle ruimtes zijn even mooi ingericht, zo ook de verschillende restaurants. In het hoofdrestaurant worden uitgebreide buffetten opgediend, maar je kunt ook culinair genieten in de à-la-carte restaurants. In Italiaans restaurant La Paglia staan huisgemaakte pasta's en pizza's op de kaart en in Okeanos kun je de meest verse vis proeven. Traditionele Turkse gerechten kun je in Hasir restaurant bestellen. 's Avonds hoef je je ook niet te vervelen in dit bruisende hotel. In de Riverside Show Center, op een schitterende plek tussen het zwembad en de rivier, kun je van spectaculaire shows genieten. Dansen op de beats van de DJ kan in de Eternity NIght Club
| Vanaf € 524.00 | Meer informatie Boek reis |


