Maxx Royal Belek Golf Resort

Als je op zoekt bent naar ultieme luxe en service van de hoogste kwaliteit, zoek dan niet verder. Maxx Royal Belek Golf Resort heeft het. In dit stijlvolle hotel word je compleet in de watten gelegd. Het ontbreekt je aan niets. En zoals de naam al doet vermoeden: er is een golfbaan naast de deur. Sla je graag een balletje, dan zit je hier goed.

Vanaf € 1.493,00
 
 

Vergelijkbare reizen

Sirene Belek

Sirene Belek
TUI.nl

Zie je de torentjes al? Bij aankomst in Sirene Belek kan de vakantie beginnen. Slippers aan en op naar het strand. 's Avonds maak je je op voor een uitgebreid diner. Met zoveel restaurants heb je nooit hetzelfde op je bord. Eén ding is zeker: dit wordt een topvakantie!

Vanaf € 691.00 Meer informatie Boek reis

Zonvakantie Turkije - Xanadu Resort

Zonvakantie Turkije - Xanadu Resort
Stip Reizen

Zonvakantie Turkije - Xanadu Resort ***** Turkije - Turkse Rivièra - Belek Luxe 5-sterren hotel Direct aan het strand Ultra All Inclusive Diverse zwembaden, glijbanen en miniclub Moderne en ruime kamers

Vanaf € 485.00 Meer informatie Boek reis

Adam & Eve

Adam & Eve
Sunweb Zomer

Design hotel Adam & Eve is niet zomaar één van de vele hotels aan de Turkse Rivièra. Dit ontzettend moderne hotel is een bijzondere verschijning, direct aan het goudgele zandstrand in de groene omgeving van Belek. Het lifestyle hotel wordt ook wel omschreven als 'de hemel op aarde' en heeft al meerdere prijzen gewonnen vanwege het uitmuntende design. In het hotel is de kleur wit veelvuldig gebruikt en staat voor puurheid. Ook zijn er veel spiegels en glas gebruikt, waarbij de spiegels ervoor staan de je nooit alleen zult zijn en glas de rijkdom van het leven weergeeft. Overal kun je de ultieme luxe ervaren, van je strak ingerichte kamer tot de trendy bars, waar je bijvoorbeeld een drankje aan één van 's werelds langste bars kunt bestellen. De bars en restaurants zijn te vinden in de Apple Garden , met een plafond van 22 meter hoog en wel 4.980.000 spiegeltjes aan de muren. Het meest bijzondere restaurant moet haast wel restaurant Blind zijn, waar je in het donker kunt dineren. Maar er is bijvoorbeeld ook een sushi en teppanyaki restaurant. Voor de à-la-carte restaurants kun je een reservering maken bij één van de engelen die in het hotel voor je klaar staan. Bij het hotel zijn twee zwembaden te vinden waarvan één met de grootte van wel twee olympische baden. Ook is er een zwembad met vier glijbanen. De gehele dag door kun je meedoen aan (sportieve) activiteiten. Begin de dag bijvoorbeeld goed met een les pilates. Geen zin om actief bezig te zijn? 's Middags kun je mee doen aan een backgammon tournooi, maar echt helemaal relaxen kan natuurlijk in het schitterende wellnesscenter.

Vanaf € 679.00 Meer informatie Boek reis