Comca Manzara
Je wilt iets bijzonders? Buiten de gebaande paden. Deze accommodatie is net even anders. Karakteristiek en kleinschalig op een uniek en rustig plekje. Comca Manzara is een charmant hotel op loopafstand van het leuke centrum van Bodrum. Vanaf het terras heb je een schitterend uitzicht over Bodrum, de haven, de zee en de burcht. Volop genieten en voor herhaling vatbaar.
Vergelijkbare reizen
Hotel Çomça Manzara
Zonvakantie Bodrum met verblijf in een 3-sterren hotel - sfeervol en centraal gelegen hotel, op ca. 300 m van het strand
| Vanaf € 326.00 | Meer informatie Boek reis |
Family Belvedere
Het 3+ sterren Hotel Familiy Belvedere in Bodrum ligt direct aan de prachtige Turkse zee. In dit gezellige, gastvrije familie resort heeft u een heerlijke all inclusive vakantie. Het is tegen een heuvel opgebouwd en is ruim en mediterraans opgezet, met gezellige buitenterrassen.
| Vanaf € 379.00 | Meer informatie Boek reis |
Blue cruise Egeïsche kust
Vaarvakantie Turkije, route: Bodrum - Golf van Gökova - Bodrum. Vaar langs verscholen baaien en vele andere prachtige ongerepte plekjes!
| Vanaf € 385.00 | Meer informatie Boek reis |


