Hotel Costa Bitezhan
Aan het strand van het knusse plaatsje Bitez ligt Hotel Costa Bitezhan. Het hotel ziet er sfeervol uit, vanwege het lage, witte gebouw met houten balkonnetjes. Het is in een U-vorm om het zwembad heen gebouwd. Voor kinderen is er een kinderbadje en speeltuin, maar zij kunnen overdag ook meedoen met de activiteiten van het animatieteam. De poolbar en hamam maken het helemaal een goed stekje om te vertoeven, maar je kunt ook eenvoudig een bezoekje brengen aan Bodrum, want met de dolmus (een kleine bus) sta je hier al binnen de kortste tijd.
Vergelijkbare reizen
Blue cruise Griekse Eilanden
Vaarvakantie op een houten gület, vanuit Bodrum / Turkije langs de Griekse Eilanden (Noord Dodekanesos): Kos, Pserimos, Leros, Patmos, Lipsi, Kalimnos
| Vanaf € 682.00 | Meer informatie Boek reis |
Turkije - Bitez Park ***
Zonvakantie Turkije / Bodrum met verblijf in een 3-sterren hotel
| Vanaf € 217.00 | Meer informatie Boek reis |
Family Belvedere
Het 3+ sterren Hotel Familiy Belvedere in Bodrum ligt direct aan de prachtige Turkse zee. In dit gezellige, gastvrije familie resort heeft u een heerlijke all inclusive vakantie. Het is tegen een heuvel opgebouwd en is ruim en mediterraans opgezet, met gezellige buitenterrassen.
| Vanaf € 379.00 | Meer informatie Boek reis |


