Zonvakantie Bodrum - Hotel Yelken
Een strandvakantie in Turkije staat garant voor elke dag feest! Lekker zonnebaden aan het zwembad of het strand met een cocktail in uw hand, genieten van de meest smakelijke gerechten, sportief in de weer op het water of land... u zult zich absoluut niet vervelen!
Vergelijkbare reizen
Hotel Kadikale Resort
Kadikale Resort ligt aan een schitterende baai in Turgutreis. Tijdens een vakantie in dit sfeervolle Selections hotel geniet je van een schitterend uitzicht over de Egeïsche zee en de eilandjes die voor de kust liggen. Lekker genieten van het zonnetje kan bij één van de prachtige zwembaden, of op de pier. Houd je van sport en spel, speel dan een potje beachvolleybal of tennis en doe mee met de spellen die ter plekke bedacht worden door het vrolijke animatieteam. Voor kinderen zijn er twee leuke waterglijbanen, een speeltuin en een miniclub waar zij gemakkelijk vriendjes zullen vinden. Een verfrissend drankje is erg belangrijk tijdens een warme, zonnige dag en daarom heeft Hotel Kadikale Resort twee sfeervolle buitenbars. Voor lekkere snacks wordt gezorgd bij de snackbar en 's avonds staat er een smakelijk buffet voor je klaar. Ook kun je er voor kiezen om à la carte te gaan eten in het Italiaanse restaurant of in het restaurant aan zee waar visgerechten de menukaart sieren.
| Vanaf € 409.00 | Meer informatie Boek reis |
Hotel Salmakis Beach Resort & Spa
Hotel Salmakis Beach Resort & Spa is een leuk en comfortabel viersterrenhotel. Het complex heeft een prachtige ligging aan het strand en een heuvel en er is een groot zwembad. Met een apart kinderbad en miniclub is het hotel ideaal voor gezinnen met kinderen! U kunt tegen betaling met een bootje naar het centrum van Bodrum varen! Hier kunt u heerlijk rondslenteren langs de souvenierwinkeltjes en de haven.
| Vanaf € 469.00 | Meer informatie Boek reis |
Hotel Bendis Beach
Het prachtige Hotel Bendis Beach heeft een ideale ligging. Vanuit het hotel kun je zo het mooie zandstrand opwandelen en een duik in de helderblauwe zee nemen. Zowel het gezellige centrum van Turgutreis als het bruisende centrum van Bodrum zijn makkelijk te bereiken met de dolmus (een kleine bus) die een paar meter bij het Selections hotel vandaan stopt. De moderne kamers zijn comfortabel ingericht, met lichte kleuren die afgewisseld worden door knallende kleuren. Om het grote ronde zwembad ligt een groot zonneterras mét poolbar, ideaal om tijdens een warme dag een verkoelend drankje te halen. Het hotel wordt omgeven door een mooie tuin en de bouganville klimt tegen de witte muren van het hotel op. Als de zon en relaxte sfeer nog niet voor genoeg ontspanning zorgt, is er altijd nog de hamam, waar je je in de watten kan laten leggen en ook een weldadige massage kunt nemen. Juist liever actief bezig? Dan is er het fitnesscentrum en een beachvolleybalveld aanwezig. Het anitmatieteam organiseert ook leuke activiteiten, voor eventuele kinderen is er de miniclub.
| Vanaf € 354.00 | Meer informatie Boek reis |

