Vergelijkbare reizen
Mercure Vannes Le Port
De ligging van Mercure Vannes le Port is mooi centraal, lekker dichtbij het centrum van Vannes en een uitzicht over de haven. Met gratis wifi op de kamer stuur je gemakkelijk je vakantiefoto's naar de thuisblijvers. Hier zit je namelijk wel goed en dat mag de rest ook weten natuurlijk. Stuur foto's van het heerlijke eten in de brasserie of van je wandeltocht door het centrum van Vannes. De oude stad is namelijk fotogeniek met de goed bewaarde middeleeuwse gebouwen en pittoreske wijkjes.
| Vanaf € 250.00 | Meer informatie Boek reis |
Domaine du Mont
Domaine du Mont past met zijn houten voorgevels perfect in de prachtige natuurlijke omgeving van Roz-sur-Couesnon. De omgeving kan wellicht bekend voorkomen, want vanaf je balkonnetje kijk je over het polder landschap. Zwem in het binnen- of buitenbad en zweet in de sauna of op de fitnessapparaten, het kan hier allemaal. De volledig ingerichte appartementen liggen op zo'n 2 kilometer van het centrum van Roz-sur-Couesnon en is een ideale uitvalsbasis om de baai van de Mont St. Michel te ontdekken!
| Vanaf € 87.00 | Meer informatie Boek reis |
Du Golf
Aan de naam kun je het vast al zien, de appartementen van Du Golf liggen aan de rand van een 9-holes golfbaan. En zoals veel golfbanen in een prachtige omgeving liggen, is dat hier niet anders. Het is een ideale vakantiebestemming om te genieten van natuur en rest. Carantec is een gezellige badplaats waar je bij eb te voet het eilandje Callot kan bereiken. Op dit eilandje heb je een spectaculair uitzicht op de Baie de Morlaix. Loop snel terug voordat het weer vloed is en neem een hapje in een van de restaurants met Bretonse keuken bij terugkomst.
| Vanaf € 290.00 | Meer informatie Boek reis |

