Camping Yelloh! Village L'Océan Breton

Camping Yelloh! Village L'Océan Breton is een perfect vakantieadres voor jong en oud. Heerlijk ontspannen bij het zwembad en veel plezier op de waterglijbanen. Naast zwemmen zijn er nog meer sportmogelijkheden en voor kinderen is er in het hoogseizoen een miniclub. Lekker met z'n allen eten kan in het restaurant en iedere dag zorgt de poolbar weer voor verkoelende drankjes. Dit wordt een topvakantie!

Vanaf € 219,00
 
 

Vergelijkbare reizen

Residence Lagrange Prestige Cap Green

Residence Lagrange Prestige Cap Green
Sunweb Autovakanties

Residence Lagrange Prestige Cap Green ligt op een steenworp afstand van het strand. Die bekende ruwe kustlijn, met de fijne zandstranden zijn dus op wandelafstand. Houd je van golfen? Dan gaat van deze locatie je hart helemaal sneller slaan: het ligt namelijk naast de golfbaan. De vakantieverblijven zijn modern en strak ingericht. De keukentjes zijn van alle gemakken voorzien. Denk hierbij bijvoorbeeld aan een microgolf/grill en keramische kookplaat. Ieder appartement heeft een eigen terras of balkon met tuinmeubelen. Je kunt dus lekker zonnen en ontspannen in je eigen verblijf. Net een paar stappen binnenshuis verder vind je een lekkere warm zwembad. De bijbehorende jacuzzi maakt het toch wel helemaal af. Het gebied rondom Residence Lagrange Prestige Cap Green staat ook bekend om het roze zandsteen van kaap Fréhel. Dit zorgt voor een van de mooiste uitzichten van Bretagne. Volg ook het wandelpad dat leidt naar het beroemde fort van La Latte. Met een blik op dit oude fort waan je jezelf toch even in de tijd van de Ridders.

Vanaf € 189.00 Meer informatie Boek reis

Camping Les Alizés

Camping Les Alizés
Sunweb Autovakanties

Ben je toe aan een heerlijke strandvakantie in het buitenland, maar wil je niet al te ver rijden met de auto, dan is de gezellige camping Les Alizés een goede mogelijkheid. Deze mooie camping is leuk voor de hele familie en ligt in de Franse regio Bretagne. Bekend om zijn prachtige witte zandstranden en op slechts 10 uur rijden vanaf Utrecht.

Vanaf € 169.00 Meer informatie Boek reis

Résidence du Golf

Résidence du Golf
Sunweb Autovakanties

In het prachtige Bretagne, in de badplaats Carantec ligt Résidence du Golf. Vanuit deze appartementen kun je de regio op een geweldige manier ontdekken. In deze vakantieverblijven heb je allerlei voorzieningen. Natuurlijk heeft iedereen een eigen zithoek en keukentje. Afwassen is niet nodig, want iedereen heeft een vaatwasser. Heel erg fijn is ook je eigen plaatsje buiten. Bij elk appartement zit of een tuintje of een balkon. Zo kun je in de ochtend al naar buiten en hier lekker ontbijten. Naast Résidence du Golf ligt een 9-holesgolfbaan. Brest, de hoofdstad van Bretagne is op slechts 30 minuten rijden. Je kunt deze vakantie echt nog alle kanten op!

Vanaf € 159.00 Meer informatie Boek reis