Le Conleau
Camping Le Conleau in Vannes ligt vlakbij het schiereiland van Conleau, waarnaar de camping vernoemd is. De camping ligt op loopafstand (circa 2 kilometer) van het centrum van Vannes, de uit de middeleeuwen daterende vestingstad met zijn beroemde kleurrijke vakwerkhuisjes en de haven. Op Le Conleau heb je de keus tussen een stacaravan en zo'n gave Freeflower safaritent. Vakantievieren is een feest op Le Conleau. Op ongeveer 400 meter van de camping ligt een groot zoutwaterzwembad. De omgeving leent zich voor eindeloze wandelingen langs het strand of het binnenland in, maar op de fiets de omgeving verkennen kan natuurlijk ook. Wandelpaden beginnen bij de camping en fietsen zijn te huur in de directe omgeving van de camping. Op ongeveer 14 kilometer ligt het Berder eiland dat bij eb gewoon te bereiken is en bij vloed weer een eiland wordt. Een uniek schouwspel!
Vergelijkbare reizen
Camping Conguel
Camping Conguel ligt vlak bij het strand, op het uiterste punt van het schiereiland Quiberon, in de regio Bretagne. Je vindt hier de ideale mix van ontspanning, natuur en cultuur. Bijna nergens in Frankrijk is de natuur zo afwisselend als in Bretagne, dus de omgeving is ideaal om er op uit te trekken en leuke tochtjes te maken. Maar luieren of spelletjes doen op de camping is ook heerlijk.
| Vanaf € 789.00 | Meer informatie Boek reis |
Domaine de Mesqueau
Camping Domaine de Mesqueau ligt in Plougasnou, in de prachtige natuur van de Bretagne aan de rand van een vismeertje en 5 kilometer van de kust, waar je heerlijk kunt uitwaaien en kunt genieten van een welverdiende vakantie. Op de camping heerst een ontspannen sfeer waar je je direct bij thuisvoelt. Ga lekker zwemmen in het buitenbad en mocht het weer een keer ziet meezitten in het binnenbad. in het hoogseizoen wordt hier van alles georganiseerd zoals sporttoernooien en is er een kidsclub voor de kleinere campinggasten. Zij kunnen zich ook vermaken bij de speeltuin, de tafeltennistafels en bij de gratis minigolf. Je kunt van hieruit mooie daguitstapjes maken. Ga bijvoorbeeld naar Morlaix met zijn middeleeuwse huizen en indrukwekkende aquaduct. Ook leuk is Océanopolis in de buurt van Brest. Hier kijk je je ogen uit bij de reusachtige aquaria waarachter honderden diersoorten te bewonderen zijn. Ook de moeite waard is het kasteel van Taureau dat midden in één van de mooiste baaien van Bretagne ligt. Een kilometer of 5 en je bent er.
| Vanaf € 119.00 | Meer informatie Boek reis |
Camping Deux Fontaines
Op nog geen kilometer van de stranden van Tahiti-Raquénez ligt de ruime camping Deux Fontaines. Het terrein is wel 9 hectare groot en dat moet ook wel. Anders hebben alle voorzieningen geen plekje bij Camping Deux Fontaines. Alleen het waterpark neemt al veel ruimte in beslag. Ja, een gewoon zwembad kun je het echt niet noemen. Je kunt hier zelfs duiklessen volgen. De kinderen zullen fan zijn van alle voorzieningen, van het skatepark tot de mini-boerderij. Al gaat er misschien wel niets boven de geweldige waterglijbanen bij het buitenbad. Mocht het nou eens zo zijn dat het een dagje wat minder mooi is? Dan kan er gewoon doorgezwommen worden in het overdekte zwembad. De vakantieverblijven zijn natuurlijk volledig gemeubileerd en van allerlei gemakken voorzien. In wat voor verblijf je ook zit, je hebt altijd een eigen terrasje buiten. Zo kun je 's ochtends al beginnen met het genieten in de buitenlucht van Bretagne.
| Vanaf € 239.00 | Meer informatie Boek reis |

