Casita el Piño
Geniet van een mooie zonsondergang boven de zee. Zo'n uitzicht dat vind je alleen in de groene en wijde omgeving van een casita. Het privé zwembad in combinatie met een adembenemend uitzicht zorgt voor de ultieme ontspanning. En je kunt vanaf hier ook makkelijk gaan wandelen of een dagje eropuit met je eigen huurauto.
Vergelijkbare reizen
Parque del Sol
Parque del Sol zal je ongetwijfeld verrassen. Het is gelegen in een oase van rust midden in het gezellige centrum van Costa Adeje. 's Ochtends loop je door de mooie tuin met weelderige palmen naar het restaurant voor een lekker ontbijt. Aan de rand van het kronkelige zwembad kom je met een goed boek helemaal tot rust. Daarna loop je terug naar de gemoedelijk ingerichte appartementen om even te luieren. Heb je genoeg van al dat niets doen? Je wandelt het complex uit en je bent zo in het centrum, alles ligt op loopafstand. Je kunt besluiten om in het centrum, één van de restaurantjes te pakken. Maar de kitchenettes zijn zo ingericht dat je er gemakkelijk ook zelf kunt koken. Niets moet, alles mag!
| Vanaf € 608.00 | Meer informatie Boek reis |
Cruise Canarische Eilanden
Per Independence of the Seas naar de Canarische Eilanden! O.a. naar Lanzarote, Tenerife en Gran Canaria
| Vanaf € 3,467.00 | Meer informatie Boek reis |
La Siesta
Ideaal gelegen hotel vlak bij het levendige centrum van Playa las Americas. Om te relaxen heeft La Siesta een vernieuwd wellnesscentrum met vele mogelijkheden, hier kun je heerlijk tot rust komen. De kinderen kunnen zich uitleven in het 'Magic Park' met onder andere glijbanen, een ballenbad, spelletjes en een bowlingbaan. Hier ben jezeker van een geslaagde vakantie!
| Vanaf € 564.00 | Meer informatie Boek reis |

