Cruise Canarische Eilanden & Marokko
8-daagse zeecruise Canarische Eilanden per ms Horizon vanuit Gran Canaria naar o.a. Tenerife en Lanzarote
Vergelijkbare reizen
Rondo
Even snel een drankje in het centrum of even bij de buren gluren in het naastgelegen Miraflor Suites. Vanuit hotel Rondo ben je er zo. Begin je dag met een gevarieerd ontbijt om vervolgens met je net gewassen badhanddoek een plekje te zoeken aan het zwembad. Nu even niets. Na een frisse douche in je ruime kamer is het tijd voor het diner. Gaan we voor buffet of toch maar het barbecue restaurant bij Miraflor Suites?
| Vanaf € 708.00 | Meer informatie Boek reis |
Broncemar
Zonnecrème, boek, zonnebril, handdoek, scheppen en emmers... ja hoor, alles mee voor een heerlijke dag aan het strand. Op slechts 500 meter afstand ligt een baai. Het strand loopt hier rustig af in zee en er zijn bijna geen golven. Ideaal dus om de jongsten van de familie kennis te laten maken met het fijne gevoel van zand tussen je tenen en zout in je haar. Broncemar is fijn om te verblijven, samen of met het hele gezin. De appartementen zijn ruim en op het complex zijn veel faciliteiten voor kinderen. Geen zin in het strand? Geen nood! Er zijn meerdere zwembaden dus je vind vast een fijne plek voor wéér een fijne vakantiedag.
| Vanaf € 394.00 | Meer informatie Boek reis |
Costa Canaria
Op zoek naar een uniek hotel waar tot rust komen mogelijk is en direct aan het strand? Dan is Hotel Costa Canaria een goede keuze! Geniet hier écht samen van je welverdiende vakantie. Kinderen kom je hier niet tegen. Het hotel is namelijk alleen voor volwassenen. Je slaapt in een ruime, frisse kamer waar niets ontbreekt en alles is aanwezig om voor jouw je vakantie zo zorgeloos mogelijk te maken. Relax een dagje in de uitgebreide wellness of neem een duik in één van de zwembaden. En 's avonds? Dan bestel een drankje en geniet je op het dakterras van een schitterende zonsondergang!
| Vanaf € 710.00 | Meer informatie Boek reis |

