Cruise Canarische Eilanden & Marokko & Dunas Mirador
11-, 12-, 13-, 14- of 15-daagse zeecruise Canarische Eilanden per ms Horizon vanuit Gran Canaria naar o.a. Tenerife en Lanzarote en hotel in Maspalomas
Vergelijkbare reizen
Cruise Canarische Eilanden & Marokko & Dunas Mirador
11-, 12-, 13-, 14- of 15-daagse zeecruise Canarische Eilanden per ms Horizon vanuit Gran Canaria naar o.a. Tenerife en Lanzarote en hotel in Maspalomas
Vanaf € 1,000.00 | Meer informatie Boek reis |
Eugenia Victoria
Hotel Eugenia Victoria in Playa del Inglés op Gran Canaria is iets bijzonders. Voor een klein prijsje boek je All Inclusive. Dan is echt alles inclusief! Van de goede WiFi tot de heerlijke buffetten. Voor je het weet, maak je een praatje met andere gasten. Gewoon in het Nederlands, want landgenoten ontmoet je hier zeker. Even rust zoeken kan ook. Bijvoorbeeld in het prachtige wellness centrum. Een van de grootste in de wijde omtrek. En als hotelgast mag je er gratis in. Word je 's avonds pas goed wakker? Dan duik je in het lokale nachtleven. Want Playa del Inglés barst van de bars, clubs en disco's waar je tot in de kleine uurtjes door kunt gaan. In Eugenia Victoria zal verveling niet ontstaan!
Vanaf € 622.00 | Meer informatie Boek reis |
Las Faluas
Nergens voelt de warmte van de zon en het eilandleven beter dan bij de 2-sterren appartementen van het kleinschalige Las Faluas in Playa del Inglés op Gran Canaria. Hoe dat komt? Hier leef je buiten en dan komt de perfecte ligging, niet ver van het strand van Playa del Inglés en het plezierige vertier in het centrum op 300 meter, extra goed uit. Vanuit je appartement wandel je zo naar de supermercado voor verse broodjes en drink je onderweg koffie in een leuk cafeetje. Hier gaat alles heel gemoedelijk en relaxt op het ritme van het Spaanse leven. Precies wat je nodig hebt op vakantie!
Vanaf € 207.00 | Meer informatie Boek reis |