HOVIMA La Pinta
Totaal gerenoveerd! In augustus opent HOVIMA La Pinta opnieuw zijn deuren. De ruime appartementen hebben een nieuw jasje en dat zit als gegoten. En deze zomer kun je er als één van de eerste logeren. Ook aan de kleintjes is gedacht! Er komt een waar spetterparadijs? dat is toch de droom van ieder kind? Maar geniet ook vooral van het oude bekende. Zoals de prachtige locatie! aan de rand van de Atlantische Oceaan met uitzicht over de levendige jachthaven Puerto Deportivo Colòn. Vanaf je balkon zit je eersterang om mensen en dobberende bootjes te bekijken. Alle restaurants en winkeltjes doen je goed en de lange boulevard ligt nog altijd voor de deur voor een eindeloze wandeling. Enjoy the old and the new!
Vergelijkbare reizen
Cordial Biarritz
Verblijf je in Bungalows Cordial Biarritz dan krijg je een ruime bungalow op een toplocatie. De grote tuin en de ruimte is het eerste wat je hier opvalt. En je ziet jezelf al dat spannende boek uitlezen of lekker ouderwets een potje badmintonnen. Eén ding is zeker, je komt hier voor je rust. Maar wil je even de drukte opzoeken, dan is winkelcentrum Yumbo en de boulevard de ideale plek om onder de mensen te zijn.
| Vanaf € 557.00 | Meer informatie Boek reis |
RIU Garoe
RIU Garoe is gelegen in het noorden van het eiland Tenerife, in het gezellige Puerto de la Cruz. Het hotel ligt vlak bij de botanische tuin en 1,5 kilometer van de bekende zoutwaterbaden 'Lago Martianez'. RIU Garoe is een comfortabel hotel met een uitgebreide keuken en een centrale ligging. En niet te vergeten de service van RIU is zoals je deze gewend bent. Het maakt dit hotel een prima keuze voor je vakantie!
| Vanaf € 635.00 | Meer informatie Boek reis |
Tigotan Lovers & Friends (hotel)
Strandvakantie Spanje met verblijf in Tigotan Lovers & Friends o.b.v. halfpension
| Vanaf € 527.00 | Meer informatie Boek reis |

