LABRANDA Bahia de Lobos

Het is lekker warm. Twee zwembaden liggen te glinsteren in de zon. Ze lonken uitnodigend voor die verfrissende duik. Fijn zo'n relaxte zomerdag. Eenmaal bijgekomen van de hectiek thuis, zit je hier ook goed voor gezelligheid. Entertainment, een tennisbaan, biljart, tafeltennistafel en dartbord. Leuke mogelijkheden om je reisgenoten uit te dagen voor een spelletje. Na afloop drink je gezellig een drankje in de bar. Weer een dag om met een glimlach op terug te kijken.

Vanaf € 816,00
 
 

Vergelijkbare reizen

Wandelvakantie La Palma (3-daags wandelpakket)

Wandelvakantie La Palma (3-daags wandelpakket)
Kras.nl

Wandelreis Spanje inclusief wandelpakket bestaande uit 3 wandelingen met gids

Vanaf € 409.00 Meer informatie Boek reis

Lopesan Villa del Conde Resort

Lopesan Villa del Conde Resort
TUI.nl

In Lopesan Villa del Conde Resort verblijf je in een traditioneel Canarisch dorpje. Het hotel is namelijk een kleine kopie van het dorpje Aguïmes op Gran Canaria. Als je de receptie binnen loopt kijk je je ogen uit. Je staat meteen in de kathedraal van het dorp. Nou ja, een levensechte kopie van dit schitterende bouwwerk. Maak een wandeling over het complex en geniet van de houten balkons, mooie gebouwen en prachtige bloemen. En je loopt vanuit de hoteltuinen ook zo de lange boulevard van Meloneras op.

Vanaf € 839.00 Meer informatie Boek reis

ClubHotel RIU Buena Vista

ClubHotel RIU Buena Vista
TUI.nl

Dikke pret in RiuLand, waar kinderen zich een V.I.P. voelen dankzij rondspringende animators. Ouders en levensgenieters duiken in de zwembaden of in de whirlpool en doen nog een drankje. Het is niet voor niets All Inclusive!

Vanaf € 868.00 Meer informatie Boek reis