Mogán Princess & Beach Club
Fantástico! In Hotel Mogán Princess & Beach Club bij de rustige badplaats Playa Taurito aan de zuidkust van Gran Canaria heb je even niets aan je hoofd. Dit is de ultieme relaxplek in de eilandzon, nabij het authentieke vissersdorp Puerto Mogán waar iedere dag nog 800 vissers hun netten uitgooien en de vangst van de ochtend 's middags op het menu del día staat. Dwaal er door straatjes met typische Canarische balkons en bloeiende bougainville. Maar niet voordat je een duik hebt genomen in het grote buitenbad of adult-only panoramisch zwembad met een blik op de eindeloze horizon en een drankje hebt gedronken in de Beach Club op het strand. Gewoon inclusief.
Vergelijkbare reizen
TUI SENSIMAR Calypso
Je zoekt een goed hotel op een prachtlocatie met een uitstekend restaurant. Bovendien wil je echt samen zijn, dus liefst een hotel waar je geen kinderen tegenkomt. Een vakantie vol comfort, uitstekende service en kwaliteit? Kies dan één van onze SENSIMAR hotels. Je beleeft een heerlijke ontspannen vakantie. SENSIMAR Calypso ligt ook nog eens direct aan één van de mooiste stranden van het eiland; het bekende zandstrand van Jandia. Het is enkel van het strand gescheiden door de wandelboulevard die je binnen enkele minuten naar het gezellige Morro Jable en het centrum van Jandia brengt.
| Vanaf € 786.00 | Meer informatie Boek reis |
Occidental Lanzarote Playa
Dit heerlijke 4* All Inclusive resort ligt in de rustige badplaats Costa Teguise, ten noorden van de hoofdstad Arrecife. Occidental Lanzarote Playa (voorheen het Be Live Lanzarote Family Resort / Oasis de Lanzarote) is ideaal voor gezinnen met kids;er zijn maar liefst vijf zwembaden, waaronder twee speciale kinderzwembaden met speeltoestellen. Ook worden er dagelijks leuke activiteiten georganiseerd voor jong en oud. Even genoeg van het zwembad? Vanuit het hotel loop je zo het El Ancla strandje op. 's Avonds wandel je over de boulevard naar Costa Teguise of ga je je te buiten aan lokale en internationale specialiteiten in het buffetrestaurant. Toch liever iets van de kaart? Het diner in het à la carte restaurant is één keer per verblijf inbegrepen!
| Vanaf € 559.00 | Meer informatie Boek reis |
LABRANDA Bahia de Lobos
Het is lekker warm. Twee zwembaden liggen te glinsteren in de zon. Ze lonken uitnodigend voor die verfrissende duik. Fijn zo'n relaxte zomerdag. Eenmaal bijgekomen van de hectiek thuis, zit je hier ook goed voor gezelligheid. Entertainment, een tennisbaan, biljart, tafeltennistafel en dartbord. Leuke mogelijkheden om je reisgenoten uit te dagen voor een spelletje. Na afloop drink je gezellig een drankje in de bar. Weer een dag om met een glimlach op terug te kijken.
| Vanaf € 816.00 | Meer informatie Boek reis |
