RIU Palace Oasis
Echt al het culinaire lekkers en de koele drankjes zijn van 's ochtends vroeg tot 's avonds laat inclusief, in hotel RIU Palace Oasis in Masapalomas op Gran Canaria. En, nee, dat maakt de keuzes tijdens deze zonvakantie niet gemakkelijker. Probeer gewoon iedere dag iets anders. En laat je verrassen door het beste van twee werelden van dit hotel: degelijke oldskool charme meets de onovertroffen, persoonlijke RIU-service. Nu rest alleen nog de vraag hoe je de dagen invult. Met wat baantjes in het buitenbad, luieren aan het strand op 50 meter afstand en een terrasje pakken in Playa del Inglès? Hoe je zomerse pet ook staat, dit wordt van A tot Z een memorabel verblijf.
Vergelijkbare reizen
IFA Dunamar
Hotel IFA Dunamar ligt aan het lange zandstrand van Playa del Inglés. Kom hier helemaal tot rust op één van de trapsgewijs aflopende zonneterrasjes, midden in een subtropische tuin en een waterval. Kies voor levendigheid! De promenade is vlak bij met verschillende restaurants, bars en winkeltjes.
| Vanaf € 576.00 | Meer informatie Boek reis |
Las Olas
De natuur van La Palma verkennen vanuit de royale Las Olas appartementen in Los Cancajos figureert op veel reislijstjes. Van zowel avontuurlijke wandelaars, actieve rustzoekers als slow vakantievierders. Hoe dat komt? Door het gastvrije welkom, de relaxte appartementen die altijd spic en span zijn en de fraaie zwembaden met zeezicht voor spectaculaire zonsondergangen. En niet te vergeten: de uitmuntende ligging bij de boulevard van Los Cancajos met winkels bij de hand. Dan hebben we het nog niet eens gehad over de natuur in het achterland, de zwarte lavastranden en het goede ontbijt dat net als het dagverse buffet altijd in de smaak valt. Kortom: een vakantie-ervaring langs de grillige kust van La Palma die mooie verhalen oplevert.
| Vanaf € 359.00 | Meer informatie Boek reis |
Lago Azul
In Lago Azul komen de typerende kenmerken van La Palma terug. De appartementen zijn in vrolijke kleuren geschilderd en steken mooi af bij het strand en de rotsen. Het zand heeft namelijk een andere kleur dan dat je gewend bent: zwart! Als je de deur uitstapt vind je gelijk een aantal restaurants en loop je zo de promenade op. Lago Azul heeft een fijne prijs-kwaliteitsverhouding en is daarom een uitstekende uitvalsbasis om de nabijgelegen hoofdstad Santa Cruz te verkennen of nationale parken zoals La Caldera de Taburiente.
| Vanaf € 380.00 | Meer informatie Boek reis |
