RIU Palace Oasis
Echt al het culinaire lekkers en de koele drankjes zijn van 's ochtends vroeg tot 's avonds laat inclusief, in hotel RIU Palace Oasis in Masapalomas op Gran Canaria. En, nee, dat maakt de keuzes tijdens deze zonvakantie niet gemakkelijker. Probeer gewoon iedere dag iets anders. En laat je verrassen door het beste van twee werelden van dit hotel: degelijke oldskool charme meets de onovertroffen, persoonlijke RIU-service. Nu rest alleen nog de vraag hoe je de dagen invult. Met wat baantjes in het buitenbad, luieren aan het strand op 50 meter afstand en een terrasje pakken in Playa del Inglès? Hoe je zomerse pet ook staat, dit wordt van A tot Z een memorabel verblijf.
Vergelijkbare reizen
Catalonia Oro Negro (hotel)
Strandvakantie Playa de las Americas met verblijf in Catalonia Oro Negro inclusief ontbijt en diner
| Vanaf € 459.00 | Meer informatie Boek reis |
Las Marismas de Corralejo
Las Marismas is niet voor niets een geliefd complex. De verzorgde appartementen zijn gezellig ingericht en je kunt je er prima vermaken door alle faciliteiten en activiteiten. Het complex bevindt zich bovendien dicht bij het centrum.
| Vanaf € 466.00 | Meer informatie Boek reis |
Lanzaplaya
Een aanrader! De appartementen van Lanzaplaya zijn modern en verzorgd ingericht. Een paar stappen van je balkon of terras en je bent bij het zwembad. De plek om heerlijk van het Canarische zonnetje te genieten. Languit op je bedje of bungelend met je benen in het koele zwembadwater. Geen zin in het zwembad? Dankzij de uitstekende ligging van Lanzaplaya duurt het niet lang voordat je het zand tussen je tenen voelt. Dat wordt genieten!
| Vanaf € 482.00 | Meer informatie Boek reis |

