ROBINSON Club Esquinzo Playa
In een schitterend onderhouden tuin, 40 meter boven (turkoois) zeeniveau, aan een goudgeel zandstrand staat Club Esquinzo Playa. Dit is een waar paradijs voor ouders en kinderen met een enorm zandstrand voor de deur, zwembad met een 45 meter lange waterglijbaan, hangplekken voor de kinderen, de WellFit-Spa, kidsclubs, tennisbanen en 300 zondagen per jaar. De sfeer in Esquinzo Playa aan de zuidoost kust van Fuerteventura is heel ongedwongen. Mensen komen hier echt om vakantie te vieren.
Vergelijkbare reizen
Fly-drive Natuur en Strand Tenerife
Individuele vliegreis Tenerife incl. huurauto, verblijf in hotel La Quinta Park Suites en hotel Catalonia Oro Negro met ontbijt
| Vanaf € 526.00 | Meer informatie Boek reis |
HOVIMA Panorama
Prima appartementen in een bruisende wijk. De appartementen zijn gelegen langs een hellende weg en zijn leuk trapsgewijs aan het zwembad gelegen wat een speels effect geeft. Panorama grenst direct aan de wandelpromenade met winkeltjes, bars en restaurants.
| Vanaf € 521.00 | Meer informatie Boek reis |
Barceló Fuerteventura Thalasso Spa
Houd je van rust? Dan is Barceló Fuerteventura het ideale hotel! Stel je eens voor, overdag heb je heerlijk kunnen bijkomen aan het strand en eindelijk dat boek kunnen lezen waar je niet aan toe kwam. Het wordt al wat later dus je besluit nog even naar de spa te gaan om zo'n heerlijke behandeling te ondergaan en daarna te genieten van een diner waar Barceló zo bekend om staat. Kon het maar altijd vakantie zijn.
| Vanaf € 594.00 | Meer informatie Boek reis |

