Villa Mandi Golf Resort
Verborgen langs de golfbaan van Playa de las Americas en gehuld in het groen vind je het Villa Mandi Golf Resort. Een vakantie bij dit complex schrijf je met een hoofdletter V. De kids zie je de hele dag niet terwijl je zelf kan luieren langs het zwembad. Dat goede boek lees je binnen een zucht uit. Als je heel stil bent, hoor je de clubs tegen de golfballen slaan op de naastgelegen golfbaan. Niks moet en alles mag tijdens een zonvakantie bij Villa Mandi Golf resort. Een lekkere wandeling na het ontbijt brengt je in Playa de las Americas. Of zullen we zelf een balletje slaan op het golf terrein?
Vergelijkbare reizen
H10 Conquistador
H10 Conquistador is één van de populairste logeeradressen voor een zonvakantie op Tenerife. Maar waarom eigenlijk? Wat dacht je van de ideale ligging. Die geeft je de gelegenheid om je onder te laten dompelen in het bruisende leven van Playa de las Americas of juist de pure rust op te zoeken voor een eindeloze wandeling over de naastgelegen boulevard. Diezelfde levendige sfeer van Playa de las Americas vind je ook in H10 Conquistador. Laat je verrassen door de uitgebreide en gevarieerde buffetten in de restaurants. Of kies voor een avondje écht verwennen in een van de à la carte restaurants. Keuze genoeg! De volgende ochtend een relaxte ontspanningsmassage en genieten van de grandioze zwembadomgeving. En het absolute toppunt? Dat is toch wel de service. Die staat bij H10 Conquistador enorm hoog in het vaandel!
| Vanaf € 673.00 | Meer informatie Boek reis |
H10 Playa Meloneras Palace (hotel)
Strandvakantie Meloneras met verblijf in een 5-sterren hotel inclusief ontbijt en diner
| Vanaf € 667.00 | Meer informatie Boek reis |
San Marcial
Geniet van een ontspannen vakantie met alle faciliteiten die je nodig hebt om de hoek. Het appartementencomplex San Marcial ligt in Matagorda, op loopafstand van het strand en het centrum van Puerto del Carmen. De ruime appartementen van San Marcial zijn onlangs gerenoveerd waarbij ze een moderne touch hebben gekregen. Na een heerlijke dag in Puerto del Carmen of op het strand geniet je van een lekker drankje aan de bar of op je eigen balkon. San Marcial beschikt over een supermarkt waar je terecht kunt voor de meeste basics. Geen zin om zelf te koken? Eet dan een hapje in één van de vele goede restaurants. Dit is pas vakantie!
| Vanaf € 531.00 | Meer informatie Boek reis |

