Riviera Barbati
Dompel je onder in de luxe van een eigen appartement aan zee. In het mooie en trendy Barbati vind je Riviera Barbati. De appartementen zijn van alle gemakken voorzien, compleet uitgerust en beschikken zelfs over een eigen oprit voor de huurauto. Verwen jezelf eens en kies voor een appartement met privézwembad. Even onder de mensen zijn? Natuurlijk kun je ook gewoon gebruik maken van het algemene grote zwembad. Hier vind je ook de bar, waar je heerlijk verfrissende drankjes kunt halen en het restaurant. Loop je een stukje verder, dan sta je na enkele meters al op het strand. Ideaal!
Vergelijkbare reizen
Hotel Delfinia
Rustig, direct aan het uitgestrekte en langzaam aflopende fijne zandstrand van Moraitika, ca. 200 m verwijderd van de dorpskern. Naar Corfu Stad is het ca. 20 km.
| Vanaf € 375.00 | Meer informatie Boek reis |
Alonakia
Alonakia is een hotel met een rustige ligging en prachtig panoramisch uitzicht op zee. Het gezellige centrum van Agios Gordios is op loopafstand, waar je diverse winkeltjes kunt bezoeken. Dit dorpje ligt aan één van de mooiste baaien van dit eiland en heeft een gezellige hoofdstraat met diverse winkeltjes, tavernen en terrassen. De hoofdstraat eindigt bij het langerekte zandstrand. De verzorgde kamers van dit hotel zijn met oog voor detail ingericht en de vriendelijke service maken Alonakia tot een ideale plaats om te genieten van je vakantie.
| Vanaf € 401.00 | Meer informatie Boek reis |
Fietsvakantie Beleef Corfu
Fietsreis Griekenland inclusief vliegreis, verblijf in een 3-sterren hotel, ontbijt, diner en Nederlandstalige fietsroutes over het eiland
| Vanaf € 835.00 | Meer informatie Boek reis |


