Kaktus Albir
Hotel Kaktus Albir is een modern viersterren hotel direct gelegen aan het mooie strand van Albir. Je stapt het hotel uit en staat zo met je voeten in het warme zand. Maak een heerlijke strandwandeling of neem een verfrissende duik in de zee. Houd je meer van het zwembad? Ook dan ben je bij Hotel Kaktus Albir aan het juiste adres. Het hotel beschikt over een ruim zwembad waar het hele gezin van zal genieten. De moderne kamers zijn ruim ingericht en beschikken voor het grootste deel over een panoramisch uitzicht over de baai en de zee. Ook bevindt hotel Kaktus Albir zich in een levendige omgeving met vele winkeltjes en restaurants.
Vergelijkbare reizen
Prince Park
Zeer verzorgd en geliefd hotel. Gelegen aan het stadspark Aigüera en op loopafstand van het strand. Zin in heerlijke Spaanse tapas? Op enkele minuten lopen bevinden er vele tapasrestaurantjes.
Vanaf € 322.00 | Meer informatie Boek reis |
App. Los Jazmines
Hou je van zon, zee en strand? Dan ben je in Appartementen Los Jazmines aan het juiste adres! Met slechts enkele stappen sta je met je voeten in het zand. De appartementen zijn netjes en beschikken allen over een balkon met prachtig uitzicht over het strand, de zee en de skyline van Benidorm. Laat 's avonds een stukje de deur van het balkon open en val in slaap met het ruisen van de zee. Hoe rustgevend is dat? In de omgeving vind je meer dan voldoende winkels en restaurants. De keuze is er reuze! Ook een supermarkt vind je om de hoek. Geniet van een fijne zonvakantie in Appartementen Los Jazmines.
Vanaf € 279.00 | Meer informatie Boek reis |