Sun Palace Albir

Albir - Costa Blanca Wilt u in alle rust zonnen, dan bent u in Albir, de sfeervolle kustwijk van Alfaz del Pi, op de juiste plek. Het kleinschalige kustplaatsje ligt tussen het bovenop de heuvel gelegen stadje Altea en de bruisende badplaats Benidorm. Het is heerlijk toeven aan het langgerekte strand in de azuurblauwe baai. Voor het nodige vermaak zorgen de fraaie wandelboulevard en de hoofdstraat met talrijke winkels, mooie boetiekjes, restaurants en gezellige terrassen. Op de boulevard vind je zelfs een heuse 'Walk of Fame' waar bekende Spaanse acteurs en actrices een eigen tegel hebben. Zin in wat meer drukte en bedrijvigheid? Pak dan de bus naar de op enkele kilometers afstand gelegen badplaatsen Benidorm of Altea. Het strand van Albir, Playa de Racó de l?Albir, ligt heerlijk beschut in de baai van Altea en bestaat gedeeltelijk uit kiezelstrand en een klein gedeelte uit zand. Het Blauwe Vlag-strand is met het ondiepe water ideaal voor een gezinsvakantie. De sfeer is lekker gemoedelijk en relaxed. Je kunt hier prima windsurfen, parasailen en waterskiën. Na een zonovergoten dag aan het strand is het tijd voor een hapje eten op een van de gezellige terrasjes op de met palmen omzoomde boulevard. Uitgaan kan op de terrassen en in de cafés en bars rond de hoofdstraat.

Vanaf € 374,00
 
 

Vergelijkbare reizen

Almirante

Almirante
TUI.nl

Met een ligging direct aan het strand van San Juan en met een groot buitenzwembad om in af te koelen kan je verblijf in het hotel Almirante bijna niet beter worden. Maar het wordt toch beter; vanuit je ruime hotelkamer met eigen balkon kijk je uit op het strand en de zee. Dat is toch heerlijk wakker worden? Wil je iets anders dan strand, neem dan de bus naar het centrum van Alicante en struin door de Spaanse straatjes en snuif de cultuur op. Het Almirante hotel is de perfecte uitvalbasis voor een heerlijke stad en strand reis naar het altijd zonnige Spanje!

Vanaf € 278.00 Meer informatie Boek reis

Hotel Kaktus Albir - halfpension

Hotel Kaktus Albir - halfpension
Sunweb Zomer

Het moderne en luxe Kaktus Albir ligt tegenover het strand van Albir en als je geniet van een kleurrijke cocktail aan de bar van het hotel, dan kijk je zo de boulevard op. Er zijn twee zwembaden met beiden een heerlijk zonneterras waar je uren kunt genieten van het Spaanse zonnetje. Eén van de zwembaden bevindt zich op het dak van het hotel. Vanaf het terras dat om dit zwembad heen ligt heb je een prachtig uitzicht over de azuurblauwe zee en in de winter is dit zwembad verwarmd en overdekt. Bijna iedere avond wordt er in de grote, sfeervolle animatieruimte gezorgd voor live muziek en op vrijdag- en zaterdagavond voor een leuke show. Met de bus kun je makkelijk naar Alfaz del Pi en naar de naastgelegen plaatsen Benidorm en Altea.

Vanaf € 429.00 Meer informatie Boek reis

Port Benidorm

Port Benidorm
TUI.nl

Het nieuwe, moderne hotel Port Benidorm is de ideale plek! Wat is er heerlijker dan te toeven in een splinternieuwe kamer, te dineren in een uitgebreid restaurant, te relaxen in een kraaknette lounge, te zonnebaden op een pas aangelegd terras...Ben je liever wat actiever? Slenter dan door de straten van Benidorm en ontdek deze gezellige kustplaats!

Vanaf € 711.00 Meer informatie Boek reis