Residentie Benidorm Poniente

Zeer moderne laagbouw appartementen in een prachtige groene omgeving, direct aan een 9-holes golfbaan in een rustige wijk. Daarnaast ligt het complex vlak bij het strand en centrum.

Vanaf € 193,00
 
 

Vergelijkbare reizen

Residentie Benidorm Poniente

Residentie Benidorm Poniente
TUI.nl

Zeer moderne laagbouw appartementen in een prachtige groene omgeving, direct aan een 9-holes golfbaan in een rustige wijk. Daarnaast ligt het complex vlak bij het strand en centrum.

Vanaf € 193.00 Meer informatie Boek reis

Sun Palace Albir

Sun Palace Albir
Stip Reizen

Albir - Costa Blanca Wilt u in alle rust zonnen, dan bent u in Albir, de sfeervolle kustwijk van Alfaz del Pi, op de juiste plek. Het kleinschalige kustplaatsje ligt tussen het bovenop de heuvel gelegen stadje Altea en de bruisende badplaats Benidorm. Het is heerlijk toeven aan het langgerekte strand in de azuurblauwe baai. Voor het nodige vermaak zorgen de fraaie wandelboulevard en de hoofdstraat met talrijke winkels, mooie boetiekjes, restaurants en gezellige terrassen. Op de boulevard vind je zelfs een heuse 'Walk of Fame' waar bekende Spaanse acteurs en actrices een eigen tegel hebben. Zin in wat meer drukte en bedrijvigheid? Pak dan de bus naar de op enkele kilometers afstand gelegen badplaatsen Benidorm of Altea. Het strand van Albir, Playa de Racó de l?Albir, ligt heerlijk beschut in de baai van Altea en bestaat gedeeltelijk uit kiezelstrand en een klein gedeelte uit zand. Het Blauwe Vlag-strand is met het ondiepe water ideaal voor een gezinsvakantie. De sfeer is lekker gemoedelijk en relaxed. Je kunt hier prima windsurfen, parasailen en waterskiën. Na een zonovergoten dag aan het strand is het tijd voor een hapje eten op een van de gezellige terrasjes op de met palmen omzoomde boulevard. Uitgaan kan op de terrassen en in de cafés en bars rond de hoofdstraat.

Vanaf € 374.00 Meer informatie Boek reis

Hotel Roca Esmeralda & Spa - halfpension

Hotel Roca Esmeralda & Spa - halfpension
Sunweb Zomer

Hotel Roca Esmeralda & Spa is een vrij groot, al wat ouder hotel met een zeer levendige sfeer. Het is goed onderhouden en de ligging is fantastisch: praktisch aan het schitterende strand. Je hoeft alleen maar de boulevard over te steken en je staat al met je voeten in het zand, heerlijk! Bij het leuke zwembad kun je de hele dag genieten van de zon, een lekker drankje en (wat luidere) muziek. De kamers zijn netjes ingericht en van alle gemakken voorzien. Voor wie graag wil ontspannen is er een spa met sauna en Turks stoombad. Wie graag een beetje actief is, kan naar de fitnessruimte voor een work-out of mee doen met de activiteiten van het animatieteam!

Vanaf € 469.00 Meer informatie Boek reis