Aparthotel San Eloy - inclusief autohuur

Het levendige San Eloy ligt op een rustige lokatie buiten het centrum van Tossa de Mar. Als je aan komt, dan valt meteen het bijzondere gebouw op: San Eloy bevindt zich in een kasteel! De kamers en appartementen van Aparthotel San Eloy zijn netjes ingericht en kijken uit op het mooi aangelegde terrein waar de faciliteiten liggen. Er is een zwembad waar verschillende waterspellen georganiseerd worden en een zwembad waar je lekker rustig een duik kunt nemen. Voor kinderen is er een kinderbadje, een speeltuintje en wordt er van alles georganiseerd. Zij hoeven zich in dit vakantieparadijs geen moment te vervelen. 's Avonds gaat het feest gewoon door: kinderen kunnen dansen tijdens de minidisco en daarna is er een leuke show. Wil je graag naar het strand of het centrum van Tossa de Mar: de minibus van San Eloy brengt je er naartoe.

Vanaf € 154,00
 
 

Vergelijkbare reizen

App. Europa

App. Europa
Sunweb Autovakanties

Appartementen Europa is al jaren populair bij het Nederlandse publiek. Het ligt midden in het levendige, toeristische centrum van Blanes. Het prachtige kiezelstrand is vlakbij; je hoeft alleen maar de straat uit te lopen en je bent er al. Het oorspronkelijke centrum van Blanes bereik je na een korte wandeling over de gezellige boulevard. De eenvoudige appartementen van Europa zijn netjes ingericht en verdeeld over drie gebouwen. Voor een frisse duik is er een groot zwembad en heerlijk relaxen in het Spaanse zonnetje kan hier goed op het ruime terras met ligbedden. Voor de allerkleinsten is er een klein kinderbadje waar zij lekker met water kunnen spelen. De kleurrijke poolbar zorgt voor verkoelende drankjes en op het terras van het restaurant kun je genieten van smakelijke snacks.

Vanaf € 104.00 Meer informatie Boek reis

Hotel H-TOP Olympic

Hotel H-TOP Olympic
Sunweb Zomer

H-TOP Olympic is een eenvoudig hotel in Calella om je vakantie te vieren. Het mooie zandstrand vind je op ongeveer 300 meter afstand en het gezellige centrum op 750 meter afstand. Er zijn drie zwembaden waar je een duik in kunt nemen, maar je kunt er ook heerlijk op een ligbedje genieten van de Spaanse zon! En voor het eten en drinken hoef je de deur niet uit want je verblijft hier op basis van all inclusive. Het restaurant biedt Catalaanse, Spaanse en internationale gerechten. Voor de kinderen is er 6 keer per week een animatieteam, ook kunnen de kinderen zich vermaken in het kinderzwembad of de speeltuin. 's Avonds is er livemuziek en cabaret, dus voor vermaak hoef je ook de deur niet uit.

Vanaf € 349.00 Meer informatie Boek reis