Aqua Hotel Silhouette
Totaal gerenoveerd tot een trendy adults only hotel! Hotel Silhouette & Spa nodigt je uit voor een ontspannen verblijf samen. Een dagje luieren bij het zwembad is hier prima te doen. Of pak je strandtas, slippers aan en hop naar het strand. Op de weg terug nog even dat terrasje pakken voor een gekoelde cerveza en die heerlijke Spaanse chorizo. Het leven is muy bien onder de Spaanse zon!
Vergelijkbare reizen
H10 Casanova
Met het uitgebreide ontbijtbuffet, ruime en trendy kamers, fijn à la carte restaurant en gezellige bar veroverde hotel H10 Casanova al vele harten. Laat je verleiden door het heerlijke dakterras met (klein) zwembad, ligbedden en een grandioos uitzicht over Barcelona. Bedenk daarbij dat dit viersterrenhotel aan de chique hoofdstraat Gran Via de les Corts Catanes ligt en je bent verkocht. Op loopafstand van het hotel word je regelmatig verrast door trendy winkels of kunststukjes van Gaudí. Met de metro dichtbij ligt heel Barcelona aan je voeten deze stedentrip. En hebben die voeten even rust nodig? Aan de cocktailbar op het dakterras ben je zó weer de oude.
| Vanaf € 277.00 | Meer informatie Boek reis |
H-Top Royal Beach
H-Top Royal Beach is perfect gelegen met zowel het strand als het centrum van Lloret de Mar op loopafstand. Het hotel is zeer gunstig geprijsd en heeft leuke extra's indien er gekozen wordt voor All Inclusive. Deze verzorging geeft namelijk toegang tot de faciliteiten van alle overige H-Top hotels (nog vier in Lloret zelf). Perfect gelegen voor een bezoek met de kids aan Themapark Gnomo Park en Waterpark Water World in Lloret de Mar.
| Vanaf € 245.00 | Meer informatie Boek reis |
