Evenia Olympic Park
Dit hotel is al jaren een echte topper in ons aanbod. Evenia Olympic Park is één van de vier hotels in het Olympic Resort. Het resort biedt veel (sportieve) activiteiten, voor een zeer gunstige prijs. Hier vind je meerdere zwembaden (50 meter bad), een wellness, een uitgebreid fitnesscentrum met diverse groepslessen. Daarnaast is het echt een familiehotel, dichtbij het centrum, maar toch rustig gelegen. De verschillende buitenbaden zijn ruim opgezet en liggen tussen de hotels. Je kunt als gast van Olympic Park gebruik maken van alle zwembaden van de Olympic Groep. En voor de kinderen is er een prachtig Aquapark met diverse glijbanen en speeltoestellen.
Vergelijkbare reizen
Hotel H-Top Amaika
Hotel H-Top Amaika ligt op een klein stukje wandelen van het mooie strand van Calella. Ook als je op zoek bent naar bars, restaurants en winkels hoef je niet ver te lopen. Lekker van de zon genieten kan goed op het zonneterras en voor een frisse duik is er een zwembad. Heb je trek in een drankje: bij de bar wordt hiervoor gezorgd.
| Vanaf € 354.00 | Meer informatie Boek reis |
Hotel Evenia Olympic Park
Prima hotel dat deel uit maakt van het prima Olympic Resort.
| Vanaf € 429.00 | Meer informatie Boek reis |
App. Santa Ana II
Santa Anna II beschikt over eenvoudige appartementen en ligt zeer centraal midden in het centrum van Lloret de Mar. Zodra je naar buiten loopt, bevind je je direct tussen diverse bars en restaurants. Naar het strand hoef je niet zo ver te lopen. Een levendige omgeving, de gezellige sfeer en de goede ligging zijn ideaal voor een heerlijke vakantie in Spanje!
| Vanaf € 209.00 | Meer informatie Boek reis |



