H-Top Royal Sun Suites

Onze tip voor families met kinderen in Santa Susanna is H-top Hotel Royal Sun Suites. Aantrekkelijk geprijsde hotelkamers,ruime 6-persoons familiekamers en het strand op slecht 200 meter. Lekker afkoelen op een warme dag kan in het zwembad op het dakterras en daarnaast kun je gebruik maken van de zwembaden van de overige hotels van de H-Top keten. Overdag is er genoeg te beleven voor kleinere kinderen in het hotel en 's avonds is er voldoende vermaak aan de levendige boulevard van Santa Susanna. Vakantie vier je in H-top Royal Sun Suites.

Vanaf € 245,00
 
 

Vergelijkbare reizen

Els Llorers

Els Llorers
TUI.nl

Ruime appartementen aan de rand van Lloret de Mar. Ideaal voor een rustige familievakantie. Op circa 1 kilometer bevindt zich het bruisende centrum, en het prachtige zandstrand. Dichterbij op zoek naar waterpret? Neem dan een duik in het zwembad van het appartementencomplex. Perfect gelegen voor een bezoek met de kids aan Themapark Gnomo Park en Waterpark Water World in Lloret de Mar.

Vanaf € 94.00 Meer informatie Boek reis

Prestige Sant Marc

Prestige Sant Marc
TUI.nl

Gelegen op 150 meter van het strand in Rosas, vind je het Prestige Sant Marc hotel. Een groot maar toch gezellig hotel. In de omgeving is veel te doen, zoals een uitstapje naar het waterpretpark Aquabrava in Roses of golfen in Pitch & Putt Castelló-Empuriabrava op 7 kilometer. Na een kleine wandeling van 5 minuten begeef je je al in het van Rosas waar je alle leuke winkels en terrasjes kan vinden.

Vanaf € 226.00 Meer informatie Boek reis

Top Royal Sun

Top Royal Sun
TUI.nl

Hotel Top Royal Sun heeft een unieke ligging in Santa Susanna. Waar men bij de meeste hotels eerst onder het spoor door moet om op het strand te komen, ben je bij dit hotel direct op het zandstrand van Santa Susanna. Combineer dit met de All Inclusive formule en het feit dat je van de andere H-Top hotels gebruik kunt maken, en je hebt een vakantie waarbij het je aan niets ontbreekt!

Vanaf € 477.00 Meer informatie Boek reis