Hotel H-Top Royal Sun
Het eenvoudige Hotel H-Top Royal Sun ligt in een rustig, toeristisch gedeelte, aan de boulevard van Santa Susanna. Vanaf het balkon heb je uitzicht over zee, het zwembad of de omgeving. Kinderen vermaken zich bij de miniclub en met het animatieteam, terwijl je ontspant bij het zwembad, of op het strand. Kortom een prima vakantie voor het hele gezin! Bij alle accommodaties in Santa Susanna is het FamFun pakket inbegrepen zodat je nóg meer uit je vakantie kunt halen. In Santa Susanna kun je gratis deelnemen aan de volgende activiteiten; *1 activiteit bij Activ Natura: kies tussen hoogtouwen parcours óf een Laser game. *Ticket voor 1 uur toegang Playa aquapark *SUP (Stand Up Paddling) op de Middellandse zee *1 uur introductieles: kies tussen een kayak óf een kleine catamaran *Minimaal 2 chill & fun activiteiten Het exacte programma wordt ter plaatse bekendgemaakt en is afhankelijk van o.a. het weer, de ervaring en de groepssamenstelling. Alle activiteiten zijn persoonsgebonden en niet overdraagbaar aan anderen.
Vergelijkbare reizen
Hotel Beverly Park & Spa
Hotel Beverly Park & Spa is speciaal geselecteerd vanwege de centrale ligging Het brede zandstrand ligt op steenworp afstand en het nieuwe centrum ligt letterlijk om de hoek. Bij het hotel is het heerlijk om een dagje bij het mooie zwembad te vertoeven. Hotel Beverly Park heeft een grote zonneweide rond het zwembad en ligt in een mooie, rustige bosrijke omgeving. Er zijn voldoende ligbedjes en voor een lekker drankje kun je terecht bij de poolbar. Ook aan vermaak is gedacht; zowel voor jong als oud zorgt het animatieteam voor amusement. Wil je ook graag eens de omgeving verkennen? Het oude centrum van Blanes bevindt zich op ongeveer 1 kilometer afstand. Hotel Beverly Park & Spa is zeker een aanrader voor een ontspannen vakantie!
| Vanaf € 219.00 | Meer informatie Boek reis |
El Delfin Verde
Camping El Delfin Verde in Torroella de Monrgri heeft één van de grootste zwembaden in de omgeving met meer dan 2000 m² wateroppervlakte van verschillende diepte en een apart gedeelte voor kinderen. En alsof dat nog niet genoeg is ligt de camping direct aan het strand waar je een prachtig uitzicht op een eilandengroep voor de kust. Dus ben je verzot op strand, zee en zwemmen dan zit je zeker goed op camping El Delfin Verde. En nu we het toch over het strand hebben: hier worden diverse activiteiten georganiseerd waarbij je moet denken aan voetbal, tennis en volleybal. Het animatie team is actief en dat gaat ver: van mini disco tot avondshow wordt er van alles georganiseerd. De kids zullen het enorm waarderen als je ze een dag meeneemt naar waterpark Aquadiver en WaterWorld maar denk er ook aan dat je niet al te ver van Barcelona zit, dus wat dacht je van een wandeling over de Ramblas?
| Vanaf € 117.00 | Meer informatie Boek reis |
8-daagse rondreis Proef & Beleef Catalonië
Tijdens deze reis maak je op een bijzondere manier kennis met het zonnige Catalonië. Een combinatie van zon, zee en strand, actieve én culinaire uitjes, dat is wat deze reis te bieden heeft. We ontdekken het Barcelona van Gaudí en wandelen langs de prachtige Middellandse Zeekust. We ontdekken de middeleeuwse sfeer en het gastronomische hart van Hostalric en nemen je mee naar wijnlokalen, tapasbarretjes en delicatessenwinkels. Een reis waarbij je letterlijk proeft van het overheerlijke Spanje. Ook is er voldoende tijd om te zonnen, te zwemmen en te genieten van een sangria in één van de gezellige strandtentjes aan de Costa Brava.
| Vanaf € 819.00 | Meer informatie Boek reis |

