Hotel H-TOP Olympic
H-TOP Olympic is een eenvoudig hotel in Calella om je vakantie te vieren. Het mooie zandstrand vind je op ongeveer 300 meter afstand en het gezellige centrum op 750 meter afstand. Er zijn drie zwembaden waar je een duik in kunt nemen, maar je kunt er ook heerlijk op een ligbedje genieten van de Spaanse zon! En voor het eten en drinken hoef je de deur niet uit want je verblijft hier op basis van all inclusive. Het restaurant biedt Catalaanse, Spaanse en internationale gerechten. Voor de kinderen is er 6 keer per week een animatieteam, ook kunnen de kinderen zich vermaken in het kinderzwembad of de speeltuin. 's Avonds is er livemuziek en cabaret, dus voor vermaak hoef je ook de deur niet uit.
Vergelijkbare reizen
Hotel Papi
Hotel Papi ligt om de hoek van de lange wandelpromenade met vele winkeltjes en gezellige restaurants. Ga je graag naar het strand ook dan zit je hier goed: je hoeft alleen maar een klein stukje te wandelen en door het voetgangerstunneltje te lopen en je bent er al. Hotel Papi heeft een prachtig zoutwaterzwembad compleet met hydromassage en een mooie waterval die 's avonds verlicht is. Voor kinderen is er een kleurrijke waterspeeltuin met twee leuke glijbanen voor de nodige uurtjes waterpret. Van een koel drankje nippen kan op een ligbedje op het zonneterras, maar ook op één van loungebanken. In het restaurant staat elke dag een smakelijk buffet voor je klaar, een aantal keer per week aan de hand van een thema. Sommige gerechten worden klaargemaakt op de grill waar je bij staat. Sport en spel zijn in dit hotel erg belangrijk: overdag worden er allerlei spellen en wedstrijdjes georganiseerd en 's avonds wordt gezorgd voor een leuke show, karaoke of live muziek. Tijdens schoolvakanties is het voor kinderen extra feest: zij kunnen dan mee doen met activiteiten bij de mini-club!
| Vanaf € 284.00 | Meer informatie Boek reis |
Melrose Place
Dit fijne, kleinschalig appartementencomplex heeft de idéale ligging voor een strandvakantie in Lloret de Mar. Appartementen Melrose Place zijn rustig gelegen, maar toch ben je zo aan het strand of loop je naar de winkels en het centrum. Bij het zwembad en in de gezamenlijke bar vind je altijd gezelligheid terwijl je geniet van een drankje of een snack.
| Vanaf € 111.00 | Meer informatie Boek reis |
Appartementen Muntanya Mar
Eenvoudig appartementencomplex met uitzicht op de zee.
| Vanaf € 52.65 | Meer informatie Boek reis |



