Hotel H-Top Royal Sun
Het eenvoudige Hotel H-Top Royal Sun ligt in een rustig, toeristisch gedeelte, aan de boulevard van Santa Susanna. Vanaf het balkon heb je uitzicht over zee, het zwembad of de omgeving. Kinderen vermaken zich bij de miniclub en met het animatieteam, terwijl je ontspant bij het zwembad, of op het strand. Kortom een prima vakantie voor het hele gezin!
Vergelijkbare reizen
Hotel Maeva
Gemoedelijk, kleinschalig familiehotel met een rustige sfeer.
| Vanaf € 164.00 | Meer informatie Boek reis |
Alexandra Barcelona Doubletree By Hilton
Hotel Alexandra bevindt zich in de moderne en bruisende wijk Eixample. Binnen 10 minuten lopen bereik je Passeig de Gràcia en Plaça de Catalunya. Bezienswaardigheden als de Sagrada Família en Parc Guëll bereik je gemakkelijk met de metro. Het hotel biedt ruime moderne kamers die van alle gemakken zijn voorzien, waaronder gratis WiFi, airco en een flatscreen televisie. In de avond kan je heerlijk relaxen in de sfeervolle lounge, het uitstekende restaurant of in je comfortabele kamer. De centrale ligging van het moderne hotel maakt dit hotel een perfecte uitvalsbasis voor je stedentrip!
| Vanaf € 575.00 | Meer informatie Boek reis |
abba Sants
Abba Sants ligt op een gunstige locatie, op slechts een steenworp afstand van het centraal station van Barcelona en metrostation Sants. Binnen enkele metrostops sta je midden op de Ramblas. Ook Park Joan Miró en het park de L'Espanya bevinden zich op loopafstand. Het hotel beschikt over ruime en comfortabele kamers voorzien van airconditioning en gratis WiFi . Geniet elke morgen van een heerlijk uitgebreid ontbijtbuffet. Door haar geweldige centrale ligging met diverse supermarkten en talloze restaurantjes en bars in de buurt zeker een aanrader!
| Vanaf € 213.00 | Meer informatie Boek reis |


