Luna Club & Park
Overnacht in dit gezellige familiecomplex op de grens tussen Malgrat de Mar en Santa Susanna. Dit zijn 2 hotels die met elkaar zijn verbonden. Verblijf je in het 3* Luna park? Dan mag je ook gebruik maken van de faciliteiten van Luna Club 4* en andersom. Het enige verschil zijn de kamers, de kamers van Luna Club zijn ruimer en hebben een nieuwere inrichting. Deze gezellige hotels liggen in een rustige omgeving maar ze zijn wel op loopafstand van het strand en het centrum. De kinderen doe je zeker een groot plezier met één van deze Lunahotels. Ze zullen zich zeker vermaken met het uitgebreide animatieprogramma en de kinderdisco. Van yoga in de tuin tot een minidisco, hier is voor ieder wat wils. Even geen zin om in de zon te zitten of op zoek naar een hotel voor het voor- of naseizoen? Geen probleem want in dit hotel vind je zelfs een binnenzwembad.
Vergelijkbare reizen
Internacional Palamós
Op deze gezellige familiecamping kom je helemaal tot rust. Geniet van de zon op het zandstrand van La Fosca dat op loopafstand ligt of neem een duik in het grote zwembad van de camping. Naast het zwembad ligt een ondiep kinderbad zodat ook de allerkleinsten er veilig kunnen ploeteren en spetteren. En daarnaast vind je weer een speeltuintje dus dat gaat vast en zeker van heen en weer. Ook op de zonneweide is het heerlijk relaxen en spelen voor de kids. Je merkt het al: camping Internacional Palamos is zeer geschikt voor gezinnen met kinderen! De kids doe je beslist een plezier als je ze een dag meeneemt naar waterpretpark Aquadiver in Playa d'Aro. Dat ligt op nog geen 10 kilometer afstand en daar vermaken ze zich zeker een dag.
| Vanaf € 154.00 | Meer informatie Boek reis |
Residentie Ducado
Gelegen in een gezellig en oud vissersplaats aan de Costa Brave La Escala, vind je de appartementen van Residentie Ducado. De appartementen zijn een aanrader voor een gezin: het zijn ruime appartementen en de kleinschaligheid van het complex vormen een ideale mix voor jong en oud. Ga zonnen of zwemmen in het zwembad of ga naar het strand. Je kunt lopend naar het toeristische centrum, met de gezellig boulevard en leuke winkeltjes. Ga hier zeker een keer tapas eten of een glaasje sangria met prachtig uitzicht over de mooie zee. Voor de echte snorkel- en duikliefhebbers, op maar 30 autominuten ben je bij natuurpark Mongrí & Medeseilanden; een waar paradijs.
| Vanaf € 144.00 | Meer informatie Boek reis |
Port Canigó
Port Canigo is een gezellig appartementencomplex met een groot openluchtzwembad met geïntegreerd kinderbad en bubbelbad. Ideaal voor watersportliefhebbers, want het complex is omgeven door water en ligt aan de jachthaven Port Salinas. Bovendien beschikt de oude vissersplaats Rosas over een jacht- en vissershaven. De comfortabele appartementen zijn verspreid over meerdere gebouwen van maximaal vijf etages. Lekker rustig gelegen aan de rand van het centrum. Op circa 1.300 meter vind je het goudgele zandstrand van Rosas.
| Vanaf € 117.00 | Meer informatie Boek reis |
