Sorrabona

Hotel Sorrabona is aan het strand gelegen in het gezellige Pineda de Mar. Appartementen Sorrabona liggen 150 meter achter het hotel. Wanneer je in deze ruime appartementen verblijft, mag je gebruik maken van alle faciliteiten van het hotel.

Vanaf € 409,00
 
 

Vergelijkbare reizen

Sorrabona

Sorrabona
TUI.nl

Hotel Sorrabona is aan het strand gelegen in het gezellige Pineda de Mar. Appartementen Sorrabona liggen 150 meter achter het hotel. Wanneer je in deze ruime appartementen verblijft, mag je gebruik maken van alle faciliteiten van het hotel.

Vanaf € 409.00 Meer informatie Boek reis

El Delfin Verde

El Delfin Verde
TUI.nl

Camping El Delfin Verde in Torroella del Montgri is een zeer populaire, ruim opgezette en moderne camping, direct aan een mooi zandstrand. De camping beschikt over een enorm groot zoetwater zwembad in de vorm van een dolfijn. Zou dat ook iets met de naam van de camping te maken hebben? Op de camping vind je een aantal prima restaurants, dus ook de inwendige mens wordt niet vergeten. Zowel de allerkleinsten als de wat oudere jeugd gaan hier een top vakantie beleven. Voor de kleintjes is er bijvoorbeeld een gave speeltuin en de oudere jeugd vindt elkaar 's avonds in de disco. En beide partijen hebben het grootste plezier op het strand, of het nu is met zandkastelen bouwen of met snorkelen, vermaken doen ze zich wel. Maar denk niet dat je hier niets kunt doen met het hele gezin. Ga met z'n allen gezellig naar het mooi gerestaureerde historische stadje Pals of maak eens een mooi boottocht.

Vanaf € 123.00 Meer informatie Boek reis

Aparthotel San Eloy

Aparthotel San Eloy
Sunweb Autovakanties

Het levendige San Eloy ligt op een rustige lokatie buiten het centrum van Tossa de Mar. Als je aan komt, dan valt meteen het bijzondere gebouw op: San Eloy bevindt zich in een kasteel! De kamers en appartementen van Aparthotel San Eloy zijn netjes ingericht en kijken uit op het mooi aangelegde terrein waar de faciliteiten liggen. Er is een zwembad waar verschillende waterspellen georganiseerd worden en een zwembad waar je lekker rustig een duik kunt nemen. Voor kinderen is er een kinderbadje, een speeltuintje en wordt er van alles georganiseerd. Zij hoeven zich in dit vakantieparadijs geen moment te vervelen. 's Avonds gaat het feest gewoon door: kinderen kunnen dansen tijdens de minidisco en daarna is er een leuke show. Wil je graag naar het strand of het centrum van Tossa de Mar: de minibus van San Eloy brengt je er naartoe.

Vanaf € 39.00 Meer informatie Boek reis