Tahiti Playa

Dit unieke hotel ligt vrijwel direct aan het strand. Vanaf Hotel Tahiti Playa neem je zo een duik in de zee van Santa Susanna. Vind je zout water niet zo prettig? Natuurlijk is er ook een groot zwembad om in te zwemmen of waar het actieve entertainmentteam leuke spelletjes en shows organiseert. Alle faciliteiten worden gedeeld met de naastgelegen appartementen van Thalassa. Stap 's morgens vroeg het strand op en wandel eens naar Pineda de Mar.

Vanaf € 175,00
 
 

Vergelijkbare reizen

App. Sorrabona

App. Sorrabona
Sunweb Autovakanties

Appartementen Sorrabona ligt perfect! Je hoeft maar een klein stukje te wandelen en je staat al op de lange boulevard. Je bent dus zo op het schitterende, brede strand voor een heerlijke, zonnige dag. Winkeltjes vind je om de hoek en wil je lekker een keer uit eten: op slechts een klein stukje wandelen ligt een gezellig pleintje, waar je verschillende restaurantjes vindt. De appartementen liggen ongeveer 150 meter van Hotel Sorrabona vandaan en zijn netjes ingericht. Voor een frisse duik kun je terecht bij het hotel, net als voor het ontbijt en het diner, indien je dit hebt bijgeboekt.

Vanaf € 74.00 Meer informatie Boek reis

Hotel H-TOP Calella Palace

Hotel H-TOP Calella Palace
Sunweb Autovakanties

Het eenvoudige Hotel H-Top Calella Palace ligt perfect: zowel het mooie strand als het gezellige centrum van Calella liggen op loopafstand. Op het dak van het hotel vind je een zonneterras en een jacuzzi. Hier kun je met een drankje genieten van een ondergaande zon. In het hoogseizoen kan het wat drukker zijn in dit hotel in verband met groepen jongeren die er verblijven.

Vanaf € 319.00 Meer informatie Boek reis