Playalinda
Direct naast hotel Playasol Spa ligt het kleinere zusje hotel Playalinda. Charmant, kleinschalig en typisch Spaans. Dat is hotel Playalinda. Terwijl de kids de glijbaan afroetsjen het zwembad in, heb je alle tijd om lekker te ontspannen in de jacuzzi. Of om weg te dommelen op je luie ligbed. De parasols en palmbomen zorgen voor de nodige verkoeling. Boek je all inclusive? Dan geniet je dagelijks van de lekkerste tapas. Playalinda is een prima plek met entertainment voor het hele gezin.
Vergelijkbare reizen
Hotel Cabo de Gata
Hotel Cabo de Gata is een heerlijk adres voor een vakantie vol zon. Geniet hier op een ligbedje van een drankje en neem af en toe een duik in het grote zwembad. Voor de liefhebbers is er een waterglijbaan en meedoen met verschillende spellen kan ook: er is animatie voor jong en oud!
| Vanaf € 434.00 | Meer informatie Boek reis |
App. P&V Roquetas de Mar
In de moderne Appartementen P&V Roquetas de Mar is het één en al genieten. Want met een heerlijk zwembad, ruime appartementen en het strand op loopafstand, kan het natuurlijk niet op met de vakantiepret. Voor het avondvermaak kunt u het beste terecht in het centrum van Roquetas de Mar, welke u na een kleine wandeling bereikt. Hier is alles aanwezig voor een gesgaagde vakantie.
| Vanaf € 249.00 | Meer informatie Boek reis |
App. Moguima
Een zwemparadijs omringd door een groene oase vind je bij Appartementen Moguima in Roquetes de Mar. Perfect voor een welverdiende vakantie met het hele gezin. De vrij basic appartementen hebben een authentieke Spaanse inrichting. Voor wie nog meer wil genieten van de Spaanse sfeer loopt vanuit het appartement zo naar het centrum van Roquetes de Mar, waar meer dan genoeg gezellige restaurantjes te vinden zijn. Roquetes de Mar is zeer geliefd bij Spanjaarden. Dit is niet zonder reden, op het prachtige, uitgestrekte zandstrand kun je iedere zonnestraal meepikken. Gelukkig is het strand ook vlak bij het complex. Fijne vakantie!
| Vanaf € 259.00 | Meer informatie Boek reis |

