PortoBay Marquês

Het PortoBay Marquês hotel is modern en stijlvol ingericht. Het onlangs gerenoveerde hotel biedt luxe kamers met bedden van hoge kwaliteit waardoor je helemaal tot rust komt. Het hotel beschikt over een rooftop zwembad met een mooi uitzicht. Daarnaast kan je genieten van de hamam en de sauna. Het restaurant bereidt overheerlijke gerechten. Het beroemde plein Marques de Pombal ligt op ongeveer 200 meter van het hotel. Met de bus en metro ben je snel en gemakkelijk in het hartje van Lissabon!

Vanaf € 356,00
 
 

Vergelijkbare reizen

Altis Prime

Altis Prime
TUI.nl

Altis Prime biedt een ongekend comfort en beschikt over luxe ingerichte appartementen. Gedecoreerd met houten vloeren en alle moderne voorzieningen die voor een aangenaam verblijf zorgen. Je hebt de beschikking over een aparte slaapkamer en woonkamer met een kleine kitchenette. Altis Prime heeft een dakterras met ligbedden en een jacuzzi. Bij verblijf in dit hotel kun je gebruik maken van de spa en wellness van Altis Grand, het zusterhotel dat op loopafstand ligt. Gebruik van het binnenzwembad, de sauna, fitnessruimte, jacuzzi en Turks bad zijn gratis. Voor extra behandeling zoals massage kun je bij de receptie van de spa en welless reserveren en betalen.

Vanaf € 385.00 Meer informatie Boek reis

Avenida Park

Avenida Park
TUI.nl

Avenida Park is een keurig en verzorgd hotel met een rustige ligging. Midden in het hart van de stad, op de top van één van de hoogste heuvels die Lissabon kent. Het mooie park, Parque Eduardo VII ligt tegenover het hotel. Hier is het 's zomers heerlijk vertoeven. Het grote plein Marques de Pombal ligt op circa 450 meter loopafstand. Vanuit het hotel is het een leuk stukje wandelen door de chique winkelstraat Avenida da Liberdade, voordat je de wijk Baixa en Bairro Alto bereikt. Het hotel biedt gratis parkeergelegenheid aan haar gasten. De kamers zijn netjes en zeer verzorgd ingericht.

Vanaf € 239.00 Meer informatie Boek reis

Olaias Park

Olaias Park
TUI.nl

In slechts 10 minuten arriveer je vanaf het vliegveld bij Altis Park. Dit hotel biedt alle faciliteiten voor een heerlijk verblijf. Altis Park is modern ingericht en heeft een mooi uitzicht op Lissabon. Gedurende je verblijf kan je lekker sporten in de fitnessruimte of gebruik maken van het buitenzwembad van de Olaias Club (binnen 100 meter van het hotel). In het restaurant en de bar kan je genieten van heerlijke mediterrane gerechten onder het genot van een lekker drankje!

Vanaf € 263.00 Meer informatie Boek reis