Saboia
Hotel Saboia is een kleinschalig, goed verzorgd hotel en ligt op een heuvel in de rustige wijk Monte Estoril. Heerlijk knus zijn de modern ingerichte kamers. Vanuit de zeezichtkamer is het zicht adembenemend op de stad Estoril en de Atlantische Oceaan. Bom dia! Een warme groet van het vriendelijke personeel wanneer je de lunchroom van het hotel binnenloopt. Na een lekker vers ontbijt ben je klaar voor een mooie dag. Wat staat er op het programma vandaag? Lekker niets doen bij het zwembad of naar het strand. Een wandeling over de boulevard naar het centrum van Estoril of Cascais. Met de bus naar het historische plaatsje Sintra of met de trein een dagje naar Lissabon. Dankzij de super centrale ligging kun je alle kanten op.
Vergelijkbare reizen
Fly-drive Portugal Totaal
Individuele rondreis Portugal incl. huurauto en ontbijt, met o.a. Lissabon, Fátima, Coimbra, Porto, Braga, Magualde, Castelo Branco, Evora en Setúbal
| Vanaf € 835.00 | Meer informatie Boek reis |
Turim Terreiro do Paço
Verblijf in het Turim Terreiro do Paco voor de ultieme beleving van de stad Lissabon. Vanuit het centraal gelegen hotel kun je gemakkelijk de hele stad bezoeken. Het hotel heeft een mooie mix van modern en karakteristiek. Het pand heeft een karaktervolle uitstraling ingericht met moderne kamers. Het metrostation en de rivier de Taag liggen dicht bij het hotel. Na een volle dag met bezichtigingen kun je ontspannen in de lounge of genieten van een lekkere cocktail aan de bar.
| Vanaf € 432.00 | Meer informatie Boek reis |
Appartementen Clube do Lago
Heerlijk gelegen tussen Cascais en Estoril in een prachtige groene omgeving en tuinen met palmbomen en watervallen.
| Vanaf € 27.20 | Meer informatie Boek reis |


