Single Reis Parels van Portugal én strandverlenging
Vlieg-/busreis Portugal incl. ontbijt en 7 x diner, met o.a. Porto, Braga, Coimbra, Alcobaça, Évora, Lissabon en Sintra en verlenging in Cascais
Vergelijkbare reizen
Turim Terreiro do Paço
Verblijf in het Turim Terreiro do Paco voor de ultieme beleving van de stad Lissabon. Vanuit het centraal gelegen hotel kun je gemakkelijk de hele stad bezoeken. Het hotel heeft een mooie mix van modern en karakteristiek. Het pand heeft een karaktervolle uitstraling ingericht met moderne kamers. Het metrostation en de rivier de Taag liggen dicht bij het hotel. Na een volle dag met bezichtigingen kun je ontspannen in de lounge of genieten van een lekkere cocktail aan de bar.
| Vanaf € 432.00 | Meer informatie Boek reis |
Mercy
Dit unieke vijfsterrenhotel ligt in de wijk Bairro Alto. Unieke vanwege het feit dat het geheel ontworpen is door de architect Miguel Saraiva. De facade is met de tegeltjes aan de wand in tact gebleven. Binnen is er gebruik gemaakt van natuurtinten waardoor het een moderne uitstraling krijgt. Het terras op de zesde verdieping biedt een panoramisch uitzicht over de stad. De kamers zijn sfeervol ingericht.
| Vanaf € 541.00 | Meer informatie Boek reis |
Fly-drive Alentejo & Costa de Lisboa
14 dagen fly-drive Alentejo & Costa de Lisboa met o.a. Lissabon, Évora, Beja en Elvas
| Vanaf € 627.00 | Meer informatie Boek reis |

