Caribe
Welkom in de Caribbean! Een paradijselijke droom, een tropische Oase. Dit hotel is volledig in Caribische stijl ingericht. Omgeven door palmbomen, een ongelooflijke vegetatie en een zwembad met wit zand. Met vrolijke muziek en een cocktail in de hand; op een ligbedje kan je helemaal wegdromen. De bijzondere ontspannen sfeer maakt dit hotel zeer geliefd bij iedereen. Het eten in de restaurants is van topkwaliteit en de kids kunnen tijdens de maaltijd zich vermaken in de speelruimte. Onbeperkte toegang tot het themapark 'PortAventura' is uiteraard inbegrepen en het hotel biedt gratis vervoer naar het park. Dit is pas echt vakantie!
Vergelijkbare reizen
Hotel Estival Park
Mooi en zeer kindvriendelijk complex met veel faciliteiten, diverse zwembaden en een uitstekende en zeer uitgebreide keuken.
| Vanaf € 108.00 | Meer informatie Boek reis |
Estival Eldorado Resort
Estival Eldorado resort in Cambrils is een goed verzorgd onderkomen voor zowel een familievakantie als een rustige vakantie met z'n tweeën. Bij dit hotel zit je direct aan het strand van Cambrils. Ga surfen of speel een potje beachvolleybal mee. Boek All Inclusive, dan kun je helemaal zorgeloos genieten.
| Vanaf € 224.00 | Meer informatie Boek reis |
App. Catalunya
Op zowel 400 meter van het strand als het centrum van Salou vindt u Appartementen Catalunya. U verblijft in een 2-kamerappartement met balkon en er staat een heerlijk zwembad tot uw beschikking. Op het terrein is een restaurant en een bar, maar u kunt ook het drukke centrum van Salou in wandelen. Hier kunt u heerlijk eten, goed winkelen of gezellig op stap. Het gebied rondom Salou kent ook veel leuke bezienswaardigheden zoals Middeleeuwse kastelen, pretparken en de stad Tarragona met haar Romeinse ruïnes. Zonnen, zwemmen, stappen of de omgeving verkennen, het kan allemaal!
| Vanaf € 199.00 | Meer informatie Boek reis |


